20 ویتامین و مکمل برای مبارزه با کرونا || جی! مواد مغذی ضروری برای مقابله با کرونا چیست؟


20 ویتامین و مکمل برای مبارزه با بیماری های قلبی وجود دارد مردم می توانند از آنها برای تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری های قلبی استفاده کنند. با این حال ، شیوع ویروس کرونا یا کووید -19، علائم و نشانه های مختلفی را در بیماران ایجاد کرده است. این علائم شامل تب و سرفه خشک است ، با علائم شدیدتری که نیاز به درمان فوری دارد ، مانند مشکل در تنفس و سرگیجه.

متأسفانه ، در حال حاضر ، هیچ داروی تجویزی وجود ندارد که جریان احساسات را متوقف کند کووید -19 درمان یا مدیریت ، وجود ندارد. بنابراین ، درمان این اختلال معمولاً شامل کنترل علائم و درمان حمایتی است. واکسن کووید -19 در حال حاضر برای کمک به مبارزه با ویروس در دسترس است.

جی! آیا مولتی ویتامین ها در مبارزه با بیماری های قلبی موثر هستند؟

اگر علائم کووید -19 داشتن یک مشکل خفیف و هیچ مشکل پزشکی دیگر شما را در معرض خطر بیشتر عوارض قرار نمی دهد کووید -19 (بیش از 65 سال ، دیابت ، COPDبیماری قلبی ، آسم ، سرطان ، بیماری کلیوی ، اچآیویبرخی ویتامین ها و مکمل ها می توانند به تقویت ایمنی بدن در برابر بیماری های قلبی کمک کنند.

همین حالا از مشاوران پزشک خود مشاوره آنلاین بگیرید

توجه به این نکته ضروری است که هیچ ویتامین یا مکمل نمی تواند این بیماری را درمان کند کووید -19 درمان شود. همچنین هیچ شواهد قطعی برای توصیه ویتامین ها یا مکمل های تأیید شده وجود ندارد FDA نمی تواند تاثیری داشته باشد کووید -19 داشتن.

اثرات کمک به مصرف مکمل ها و ویتامین ها در مبارزه با کرونا نظریه است. ویتامین ها و مکمل ها می توانند با بدن شما یا با داروهای تجویزی یا بدون نسخه تداخل داشته باشند. در مورد تمام داروها و مکمل هایی که مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید و بدون مشورت با وی رژیم غذایی غنی از ویتامین را شروع نکنید.

جی! چه ویتامین هایی می توانند از بیماری های قلبی جلوگیری کنند؟

تاثیر ویتامین D بر پزشک کروناویروس

به دلیل بیماری کووید -19، باعث علائم شبیه آنفولانزا ، مصرف ویتامین ها می شود ب، ج Na د، همراه با روی ، می تواند به تقویت ایمنی و مبارزه با بیماری ها کمک کند. بنابراین ، می توان آنها را با مشورت پزشک مصرف کرد.

ویتامین C و بیماری های قلبی

به طور کلی ، ویتامین ها ج اگر قبل از تشدید بیماری مصرف شود ، می تواند به شما در مبارزه سریع با سرماخوردگی کمک کند یا علائم سرماخوردگی را کاهش دهد. ویتامین ها ج به عنوان یک آنتی اکسیدان ، می تواند به کاهش التهاب کمک کند. خوب است بدانید که ذات الریه یکی از شایع ترین علائم است کووید -19 جی! حتی می تواند منجر به ناراحتی تنفسی یا حتی مرگ شود. بنابراین اگر هنوز سالم هستید. شروع به مصرف ویتامین کنید ج، پس از مشورت با پزشک مشکلی وجود ندارد.

ویتامین D و بیماری های قلبی

عملکرد اصلی ویتامین ها دبه بدن کمک می کند تا سطح کلسیم و فسفر را در خون حفظ کند. شما می توانید ویتامین D را در معرض تابش اشعه خورشید ، یا با مصرف مکمل ها و غذاهایی که می خورید ، دریافت کنید.

ویتامین کافی دریافت کنید دهمچنین می تواند شما را در برابر عفونت های تنفسی محافظت کند. مکمل ویتامین بر اساس مطالعات بالینی منتشر شده در مجله پزشکی و داروها د به طور قابل توجهی خطر عفونت های دستگاه تنفسی را کاهش می دهد.

ویتامین B پیچیده و بیماری قلبی

مولتی ویتامین و مکمل های ضد کرونا پزشک

مصرف ویتامین B6، برای حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن انسان ضروری است. اطمینان حاصل کنید که به اندازه رژیم غذایی روزانه ویتامین کافی دریافت می کنید ب به اندازه کافی دریافت می کنید. به راحتی می توانید مقدار مناسب ویتامین را پیدا کنید با خوردن غلات غنی شده ، B مورد نیاز خود را دریافت کنید. همچنین مصرف مولتی ویتامین می تواند گزینه مناسبی باشد.

آهن روی و بیماری های قلبی

مصرف قرص روی یا داروهای موضعی سرما دار حاوی روی (به صورت شربت یا قرص) می تواند به کاهش طول مدت رینیت کمک کند. همچنین مصرف روی به کاهش علائمی مانند احتقان بینی ، آبریزش بینی ، گلودرد و سرفه که زود از بین می رود ، کمک می کند.

همچنین ، روی ، ترمیم و فعال سازی سلول ها تی لنفوسیت تی) پشتیبانی می کند. این سلول ها بدن را تحریک می کنند تا به عفونت پاسخ دهد.

برای بهبودی سریع ، مصرف مکمل روی را برای درمان بیماری خود در 24 ساعت اول علائم شروع کنید. دوز توصیه شده روی 75 میلی گرم است. اما مراقب باشید. مصرف بیش از 150 میلی گرم روی در روز می تواند منجر به مسمومیت روی شود. مصرف زیاد روی نیز بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی می گذارد.

اگر بیش از یک داروی حاوی روی مصرف می کنید ، قبل از مصرف مکمل روی با پزشک خود مشورت کنید. از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

جی! بهترین مکمل ها برای استفاده در شیوع COVID-19 چیست؟

قرص های زیر که به شکل سخت یا قرص مصرف می شوند ، می توانند به شما در سالم ماندن و تقویت سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با بیماری های قلبی کمک کنند. یکبار دیگر ، می گوییم که مزایای این محصولات نظری است.

اسب سیاه

Elderberry دارای خواص ضد ویروسی و ضد التهابی است. به عنوان دارویی برای سرماخوردگی ، آنفولانزا و عفونت های سینوسی باکتریایی استفاده می شود. بزرگتر این اثرات خود را با کاهش التهاب در غشاهای مخاطی دارد.

مطالعات دیگر نشان می دهد که عصاره این گیاه زمان بهبود آنفولانزا را کاهش می دهد. به همین دلیل ، برخی معتقدند که این محصول گیاهی می تواند از سیستم ایمنی بدن شما در برابر عفونت ویروس کرونا محافظت کند (کووید -19همچنین مفید است.

حمام می کنی

قارچ ، سرشار از سلنیوم و ویتامین است ب، مانند ریبوفلاوین و نیینی که نیاز به داشتن سیستم ایمنی خوب دارند. قارچ همچنین دارای طیف وسیعی از پلی ساکاریدها است. پلی ساکاریدها مولکول هایی هستند که عملکرد سیستم ایمنی بدن را افزایش می دهند.

بازی

گون گیاهی است که از ریشه های آن در پزشکی استفاده می شود. به طور گسترده ای برای تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان سرماخوردگی های معمولی ، عفونت های تنفسی فوقانی ، آلرژی های فصلی ، آنفولانزای خوکی و مبارزه با باکتری ها و ویروس ها استفاده می شود.

اثربخشی این گیاه در برابر بیماریهای مختلف با تحقیقات زیادی تأیید نشده است ، اگرچه در درمان حساسیت های فصلی ، 160 میلی گرم عصاره ریشه (Lectranal و Milsing doo) ، روزانه ، به صورت خوراکی ، به مدت 3-6 هفته برای بهبود علائم مانند آبریزش بینی ، خارش و عطسه.

سلنیوم

سلنیوم یک ماده معدنی همه کاره است و همچنین از آنفولانزای پرندگان و آنفولانزای خوکی جلوگیری می کند. سلنیوم به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی می تواند عملکرد سیستم ایمنی بدن را افزایش دهد. به جز افرادی که دارای اختلالات خود ایمنی هستند. آنها حتی می توانند بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی بگذارند.

پیازها

خواص ضد ویروسی سیر می تواند شدت علائم سرماخوردگی ، آنفولانزا یا عفونت ها را کاهش دهد کووید -19 مهم باشد در یک مطالعه ، افرادی که مکمل سیر در زمستان مصرف می کردند ، تب کمتری نسبت به افرادی که قرص دارونما مصرف می کردند ، داشتند.

همچنین ، استفاده از سیر می تواند زمان بهبود سرماخوردگی را کوتاه کند. اگرچه می توانید پیاز تازه بخورید. حتی می توانید از آن به عنوان مکمل استفاده کنید.

آندروگراف ها

آندروگرافی یک گیاه دارویی است که برای درمان بیماری های مختلف استفاده می شود. این گیاه اغلب به عنوان ضد درد و ضد تب و همچنین برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا استفاده می شود. استفاده از عصاره آندروگرافی در ترکیب با جینسنگ سیبری می تواند علائم تب را در عرض 72 ساعت پس از شروع بیماری بهبود بخشد.

بر اساس مطالعه دیگری ، بیماران مبتلا به تب که عصاره آندروگرافی خاصی را همراه با جینسنگ سیبری مصرف کردند. سریعتر از بیمارانی که از آمانتادین استفاده می کنند ، دارویی که توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تجویز شده استFDAاثبات شده ، استفاده شده ، از آنفولانزا درمان شده است.

آنها پس از بهبودی از آنفولانزا عوارض کمی را تجربه کردند. مشکلاتی مانند درد سینوس ، مشکل تنفس و سرفه (برونشیت) در این افراد غیر معمول نبود.

ریشه شیرین بیان

مولتی ویتامین و مکمل های ضد کرونا پزشک

ریشه شیرین بیان ، هنگامی که به عنوان محلول کمپرسور استفاده می شود ، می تواند برای تسکین گلو درد ، علائم شایع ویروس کرونا و به طور کلی برای کاهش درد استفاده شود. علاوه بر این ، ریشه شیرین بیان می تواند احتقان را سرکوب کرده و التهاب را کاهش دهد. برای بهره مندی از اثرات دارویی این گیاه ، می توانید یک تکه ریشه شیرین بیان را بجوید یا آن را به صورت چای بنوشید.

Pelargonium sidoides

Pelargonium sidoides اونم به اسم گردنبند آنها همچنین معروف به. معمولاً به صورت خوراکی برای درمان و کنترل عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی و همچنین برونشیت ، سینوزیت ، گلودرد ، لوزه و تب استفاده می شود. این گیاه دارای خواص دارویی است.

به نظر می رسد که استفاده از عصاره مخصوص تهیه شده از سیدروئیدهای پلارگونیوم به کاهش علائم و از بین بردن تب پس از 10 روز درمان با این گیاه کمک می کند. همچنین استفاده از این گیاهان در بزرگسالان علائم برونشیت را در مدت 48 ساعت پس از احساس بیماری کاهش می دهد.

کورکومین

مولتی ویتامین و مکمل های ضد کرونا پزشک

کورکومین ، از گیاه کورکوم طولانی گرفته شده. کورکومین معمولاً زرد نامیده می شود. کورکومین در طب آیورودا و چینی برای ضد درد ، ضد التهاب و ضد عفونی کننده استفاده می شود. کورکومین می تواند به مبارزه با التهاب و بهبود پاسخ ایمنی بدن کمک کند.

اکیناسه

از اکیناسه برای درمان علائم سرماخوردگی در ساعات اولیه علائم استفاده می شود. اما تحقیقات علمی در مورد اثربخشی آن نتایج متفاوتی را نشان داده است. مطالعات دیگر نشان می دهد که مصرف اکیناسه می تواند خطر ابتلا به تب را بین 45 تا 58 درصد کاهش دهد.اما مطالعات دیگر نشان می دهد که مصرف اکیناسه هنگام قرار گرفتن در معرض سرماخوردگی معمولی از تب جلوگیری نمی کند.

تحقیقات اولیه نشان می دهد که مصرف محصولات خاص ساخته شده از اکیناسه (اکیناسه مونوسلکت، PharmExtracta، پونتنور، ایتالیاهر روز ، به مدت 15 روز ، می تواند پاسخ واکسن آنفولانزا را به افرادی که مشکلات تنفسی مانند برونشیت یا آسم دارند ، بهبود بخشد.

به طور کلی مطالب مختلفی در محافل علمی در مورد این گیاه دارویی گفته می شود. برای دستیابی به بدیهی ترین نتایج ، تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

اخرین حرف

از زمان شیوع بیماری قلبی ، بسیاری از محققان در سراسر جهان در تلاش بوده اند تا راه هایی برای درمان ، کنترل ، مدیریت و پیشگیری از این بیماری پیدا کنند. برخی از پزشکان برای تقویت ایمنی فرد مصرف ویتامین ها و مکمل های گیاهی را توصیه می کنند.

به طور کلی ، قبل از استفاده از محصولات گیاهی یا شیمیایی با پزشک مشورت کنید. او می تواند به سوالات شما در مورد بیماری قلبی پاسخ دهد.

منبع:

https://www.medicinenet.com/covid_19_supplements/article.htm

دیدگاهتان را بنویسید