8 اصل تغذیه فلفل پوبلانو و مزایای سلامتی آن


خرید کنید

فصل اوج جدید پوبلانوس فصل گرمتر و زودتر است. آنها در بازارهای مکزیک و در بسیاری از سوپر مارکت های سراسر ایالات متحده موجود هستند. آنها همچنین در قوطی های روی سبزیجات یافت می شوند.

پوبلانوهای جامد ، براق و تمیز با ساقه قوی از بازارهای کشاورزان را انتخاب کنید. Poblanos کاملاً رسیده ، رسیده قهوه ای مایل به قرمز و شیرین تر از سبز است. فلفل آنچو / مولاتو را در بسته های مهر و موم شده از منابع واقعی خریداری کنید.

از خشک شدن ، خشک شدن و ترک و ترک ، بریدگی و کبودی صورت خودداری کنید.

ذخیره سازی

در خانه ، فلفل پوبلانو را در کشوی سبزیجات در یخچال نگهداری کنید که در رطوبت بالا نگهداری می شود. وقتی آنها به این ترتیب ذخیره می شوند تا یک هفته خوب عمل می کنند.

Poblanos سوخته و تصفیه شده را می توان با کنسرو یا انجماد عمیق حفظ کرد.

ذخیره لنگرها در ظروف بدون هوا نیز برای چند ماه کافی است. آنچوها اغلب پودر می شوند و برای دستور العمل های خوشمزه استفاده می شوند.

طرز تهیه و سرو

پوبلانوس یک فلفل بزرگ و براق است و دارای پوست ضخیم و ظریف است. کمی شیرین و گرم است که از ژالاپنو کمتر است.

Poblano یکی از رایج ترین فلفل هایی است که در غذاهای مکزیکی و جنوب غربی استفاده می شود. آنها را می توان به طرق مختلف تهیه کرد ، معمولاً شامل: خشک ، خشک و سرخ شده ، پر شده یا در سس هایی به نام خال.

در کالیفرنیا ، این فلفل ها اغلب به اشتباه به عنوان این گونه رفتار می شوند پاسیلا، اگرچه انگل ها انواع مختلفی دارند.

فلفل پوبلانو کاغذ سبک ، پهن و جمع و جور است و دیواره های بسیار ضخیمی دارد که آنها را برای پر کردن ایده آل می کند.

به استثنای کمپرسور ، ورق های پوبلانو معمولاً قبل از استفاده سرخ می شوند و چاپ می شوند.

فلفل چیلی آنچو در غذاهای سنتی مکزیکی به دلیل افزودن رنگ ، طعم و لطافت بسیار ارزش دارد.

هنگامی که اجازه داده شود بطور کامل بالغ شود و خشک شود و پژمرده شود ، پوبلانوس به نام فلفل چیلی شیلیبه آنها طعم شیرین ، شیرین و شنی مخلوط با رنگ میوه ای کم را به ظرف اضافه می کنند.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

تاباسکو یک فلفل بسیار تند است. در هنگام پخت بیش از حد تاباسکو مصرف نکنید زیرا سطح بسیار بالایی از ترکیب آلکالوئید کپسایسین تولید می کند که طعم قوی و قوی به آنها می بخشد.

اینجا پر از شیلی است
شیلی-رلنوس.
  • Poblanos را می توان در انواع غذاها استفاده کرد ، اما احتمالاً به عنوان فلفل دلمه ای برای فلفل های Rellenos (پوبلانوس پر شده) نامیده می شود.

  • پوبلانوس پخته شده در سس خامه (Rajas con Crema) یک دستور العمل محبوب از مکزیک مرکزی و جنوبی است.

  • آنچو معمولاً در به اصطلاح سس ها استفاده می شود خال هابه

مشخصات امنیتی

  • فلفل پوبلانو به عنوان یک فلفل نرم طبقه بندی می شود (1000 تا 1500 در محدوده دمایی اسکوویل) ، که به دلیل سطوح پایین کپسایسین شناخته می شود ، که به آن رفتار ملایم تا متوسط ​​می دهد. با این حال ، برای برخی از افراد حساس ، حتی مقدار کمی کپسایسین می تواند هنگام تماس با مخاط حفره دهان ، گلو و معده باعث تحریک و احساس سوزش و التهاب در دهان ، زبان و گلو شود.

  • خوردن ماست سرد غلظت کپسایسین را کاهش می دهد و بنابراین می تواند به کاهش درد سوزش کمک کند.

  • از لمس چشم و انگشتان با فلفل قرمز خودداری کنید. در این صورت ، چشم های خود را کاملاً با آب سرد بشویید تا سوزش را کاهش دهید.

  • برخلاف انواع دیگر فلفل ها ، پوبلانوس یک فلفل نرم است و می تواند باعث بیماری هایی مانند ورم معده ، زخم معده و رفلاکس معده (مری) شود.

همچنین بخوانید حقیقت تغذیه ای فلفل هالاپنو.

بازگشت به عناصر از جانب فلفل پوبلانوبه برای مشاهده لیستی جالب از مواد تشکیل دهنده همراه با توضیحات کامل درباره حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها به اینجا مراجعه کنید.

بازگشت به صفحه نخست.

بیشتر بخوانید:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA. (در پنجره جدید باز می شود)

  2. میثاق شیلی. (در پنجره جدید باز می شود)دیدگاهتان را بنویسید