9 Skipjack ما حقایق تغذیه و مزایای سلامتی را داریم


خرید کنید

ما یک اسکاپ جک وحشی داریم که با استفاده از کیف های دستی ، قلاب و تورهای نرم و آبشش یا قایق های ماهیگیری بلند گرفته شده است. بسیاری از این ماهی ها برای کنسرو یا نگهداری کیسه ها در نظر گرفته شده اند.

اسکای جک معمولاً به عنوان ماهی تن “تکه تکه” فروخته می شود. برای بهترین کیفیت و ایمنی ، قوطی ها یا بسته ها را از مارک های واقعی خریداری کنید. همچنین به عنوان فیبر تازه ، یخ زده یا خشک فروخته می شود. در ژاپن ، بونیتو خشک شده با نام “کاتسووبوشی” (تکه های بونیتو) شناخته می شود.

ذخیره سازی

ماندگاری ماهی های کنسرو باز نشده (سبک) تا چهار سال به شرط آنکه محصول در شرایط عادی نگهداری شود و فسادپذیر نباشد. ماندگاری ماهی تن ماهی تا سه سال است.

مانند هر محصول دریایی ، ماهی های کنسرو شده نباید ساعت های دیگر در دمای اتاق نگهداری شوند.

پس از باز شدن ، باید در یخچال نگهداری شود. اگر به درستی آب بندی شده و در یخچال نگهداری شود ، باید سه روز دوام بیاورد. برای نگهداری بیشتر ، ماهی تن را به شیشه یا کیسه فریزر منتقل کرده و در چند ماه آینده برای استفاده های بعدی در فریزر ذخیره کنید.

آماده سازی

ما موارد جدیدی داریم که به عنوان پخت گوشت و گاهی به صورت فیله یا برش (برش) فروخته می شوند. با این حال ، اغلب آنها را به صورت کامل ، تکه تکه یا در آب نمک می توان کنسرو کرد.

> F> گوشت مگس بسیار خوشمزه ، سفت و قرمز است.

به صورت خام (سوشی) ، بو داده ، پیچ خورده ، بو داده ، پخته یا پخته (به صورت پاپیلوت یا al cartoccio) سرو کنید.

در اینجا چند پیشنهاد برای خدمت ارائه شده است:

 • Skipjack (Katsuo) یک ماهی سوشی محبوب در ژاپن است ، جایی که در رتبه های ساشیمی و سوشی از آن لذت می برد.

 • نوارهای بونیتو تراشیده (کاتسووبوشی) و شانه خشک -لپه – مواد اصلی تشکیل دهنده آن هستند داشی، سسی که اساس بسیاری از سوپ ها (مانند میسو) و سس ها در غذاهای ژاپنی را تشکیل می دهد.

 • ما یک سالاد داریم – ماست یونانی ، آب لیمو تازه ، سس مایونز ، کرفس خرد شده ، پیاز اسپانیایی خرد شده و فلفل سیاه خرد شده را در یک کاسه جداگانه مخلوط کرده و هم بزنید. این مخلوط را به یک تکه کوچک اضافه کنید و در یخچال قرار دهید.

 • ماهی تابه ماهی آمریکایی تهیه کنید.

 • در غذاهای فیلیپینی ، خورش ماهی اسفنجی در شیر نارگیل تهیه می شود – ginataang tulinganبه

 • در بیشتر مناطق جنوب شرقی آسیا ، ماهی تن تهیه شده در شیر نارگیل روی برنج دم کرده سرو می شود.

 • ما همچنین یکی از مواد اولیه اصلی آن را داریم سس گوساله و ماهی تن (Piedmontese) ، یک غذای ایتالیایی که شامل گوشت های سرد ، آنچوی ، کپر ، ساندویچ ، سس ، املت و تابه می شود.

مشخصات امنیتی

محتوای متیل جیوه ماهی تن تازه یا منجمد ماهی تن 0.144 PPM است و بنابراین ، به عنوان ماهی “بهترین گزینه” طبقه بندی می شود. FDA توصیه می کند که فرد می تواند هفته ای 2 تا 3 وعده از لیست “بهترین انتخاب” (1 وعده بزرگسال = 4 اونس 4) بخورد. در مقایسه با کنسرو ماهی تن ماهی با ماهی تازه یا منجمد ، 0.350 PPM و 0.689 PPM کنترل شده است.

همچنین بخوانید ≻≻-

≺≺ ماهی سالمون واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

≺≺ ذخیره ماهی واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

≺≺ آفتابی باشید واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

بازگشت به غذای دریایی از جانب واقعیت رژیم غذایی پرش از مزایای سلامتی استبه

بیشتر بخوانید (پیوندها در پنجره جدید باز می شوند):

 1. برگه های گونه -Katsuwonus pelamis.

 2. سطوح جیوه در ماهی های تجاری و ماهیان ماهی.

 3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

 4. اسیدهای چرب امگا 3: کمک مهمی است.دیدگاهتان را بنویسید