98.3 TRY مشکلات اجتماعی: همسایه ها با تزئینات هالووین مرا خواب آلود نگه می دارندآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – امروز 98.3 TRY بحران سوسیالیستی از بیل ناشی شد. او از همسایگان خود عصبانی است و به دنبال مشاوره است. اینم ایمیلش:

سلام جیمی. در مورد همسایگانم به کمک زیادی نیاز دارم. همسایه های من طرفداران بزرگ هالووین هستند و هر سال برای تزئین خانه های خود بیرون می روند ، که من همیشه آن را دوست دارم. اما امسال آنها صداها را اضافه کردند و صداهای خنده دار با گذر همه از آنجا پخش می شد. مطمئناً خوب است ، اما من در خانه کار می کنم و بسیار مزاحم است ، و آنها شب ها سیگار نمی کشند ، بنابراین اغلب شب ها آنها را ترک می کنند و مرا بیدار می کنند. من از آنها خوب پرسیدم که آیا می توانند فوراً آن را بردارند ، اما آنها قبول نکردند. آنها می گویند بهترین قسمت رفتن در تاریکی است. من نمی خواهم دوستی ما را خراب کنم اما من فکر خودم را دارم. من حتی فکر می کنم آن را با برخی از همسایگانم به اشتراک بگذارم تا گروه ما عبور کند و به آنها بگوید دست بردارید. شما فکر می کنید من باید چه کار کنم؟ خیلی ممنون جیمی. نمایش خود را دوست داشته باشید!

~ بیل

درست است ، این کار دشواری است زیرا من فکر می کنم هر کس باید بتواند خانه خود را به هر شکلی که می خواهد تزئین کند ، اما من فکر می کنم دلیل این سر و صدا تغییر بازی است. با این حال ، من فکر نمی کنم بیل کار زیادی در این زمینه انجام دهد. فکر می کنم توصیه من استفاده از دستگاه سر و صدا باشد. ارزش از دست دادن همسایه را ندارد. هر چند این مرا می برد بیایید به بیل کمک کنیم.

به نظر شما او باید چکار کند؟ به من درباره صفحه Try Facebook اطلاع دهید.

بیشتر از NEWS10

  • 98.3 TRY مشکلات اجتماعی: همسایه ها با تزئینات هالووین مرا خواب آلود نگه می دارند
  • به روز رسانی چک محرک: تحقیقات می گوید شارژ چهارم برای بسیاری مهم خواهد بود
  • باتربال بیش از 14000 پوند محصولات بوقلمون آسیاب شده را به خاطر می آورد
  • گروه های افراطی از سربازان قدیمی استفاده می کنند. نمایندگان مجلس می خواهند بدانند چرا و چگونه
  • 14/10/2021: اکتبر مبارک

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید