Ballston Spa CSD روز جمعه به دلیل کمبود راننده اتوبوس به روستا می رودبالستون اسپا ، نیویورک (NEWS10) – منطقه مدرسه مرکزی Ballston Spa به دلیل کمبود رانندگان اتوبوس در 15 اکتبر به کلاس های از راه دور حرکت می کند. سرپرست مدرسه کن سلنتز این خبر را در وب سایت منطقه اعلام کرد.

دانش آموزان کلاس K-5 از برنامه آموزشی نیم روزه از راه دور پیروی می کنند در حالی که دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان یک روز کامل آموزش از راه دور خواهند داشت. سایر برنامه های آموزشی و کلاسهای آموزشی ویژه به صورت خصوصی با حمل و نقل ارائه شده توسط منطقه انجام می شود.

“با 10 راننده فردا (به دلایل مختلف از جمله بیماری ، قرنطینه ، موارد مثبت و غیره) و به هر یک از آنها حداقل چهار مسابقه در طول روز داده شده است ، ما نمی توانیم اکثر این مسابقات را با کارکنان دفتر و تکنسین هایی که به طور معمول وقتی ما غایب هستیم وارد می شود. “

سلنتز گفت دانش آموزان شرکت کننده در مدارس منطقه همچنان در روز جمعه منتقل می شوند.

برنامه های Clean ECHS و BOCES توسط دانش آموزانی که محموله های خود را ارائه می دهند در محل برگزار می شود. کالج تجارت به صورت خصوصی در محل TEC-SMART با ارائه حمل و نقل منطقه برگزار می شود.

سلنتز گفت که منطقه کاملاً انتظار دارد که آنها روز دوشنبه 18 اکتبر به برنامه شخصی خود بازگردند زیرا رانندگان بیشتری برمی گردند.

اطلاعات بیشتر را می توان در وب سایت منطقه برای هر مدرسه و برنامه های فردی یافت.

بیشتر از NEWS10

  • Ballston Spa CSD روز جمعه به دلیل کمبود راننده اتوبوس به روستا می رود
  • به روز رسانی: 3 نفر در ارتباط با تیراندازی در خیابان لیوینگستون بازداشت شده اند
  • نرخ بیکاری در ایالات متحده با کمترین میزان از زمان شروع بحران رو به کاهش است
  • بایدن: برای واکسیناسیون 66 میلیون بدون واکسیناسیون باید بیشتر تلاش کنیم
  • پلیس ایالت نیویورک مردی را پس از پیدا شدن همسرش در کلرادو دستگیر کرد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید