«Eldon Ring: The Board Game» سرزمین ها را به میز خواهد آورد


اگر رویکرد ناهنجار نرم افزار به سختی شما را از بازی Alden Ring باز داشت، به زودی راه دیگری برای تجربه یکی از محبوب ترین بازی های سال خواهید داشت. این هفته، Steamforged Games اعلام کرد که Alden Ring را به یک بازی رومیزی اقتباس می‌کند.

به گفته مت هارت، یکی از بنیانگذاران شرکت، “هواداران می توانند انتظار دنیایی تاریک روی میز پر از رمز و راز و خطر، همراه با نبرد رضایت بخش و اکتشاف ارزشمند را داشته باشند.” در حال حاضر، جزئیات زیادی در مورد این پروژه وجود ندارد، اما Steamforged قول سیستم مبارزه ای را داده است که شامل تاس زدن نمی شود. علاوه بر این، شما می توانید این بازی را با حداکثر سه دوست دیگر – یا در صورت تمایل توسط خودتان انجام دهید.

درست مانند بازی Steamforged در Dark Souls و Horizon Zero Dawn، Elden Ring: The Board Game با مینیاتورهای زیادی عرضه خواهد شد. روز جمعه، این شرکت رندری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد مارگیت، یکی از صاحبان اولیه آلدن رینگ، در مینیاتور چگونه خواهد بود. علیرغم اندازه کوچک آن، این نسخه از Fell Omen به همان اندازه همتای بازی ویدیویی خود وحشتناک به نظر می رسد. Steamforged زمانی که بازی را در تاریخ بعدی به Kickstarter بیاورد، جزئیات بیشتری در مورد این پروژه به اشتراک خواهد گذاشت. تا آن زمان، می‌توانید برای دریافت به‌روزرسانی‌ها ثبت‌نام کنید زیرا شرکت آماده اشتراک‌گذاری آن‌ها است.