Emotional Fluidity!


ما در جهانی زندگی می کنیم که به ما می گوید همیشه مثبت، شاد، دلسوز و مهربان باشیم.

اگر ما آن را دوست داشته باشیم چه؟ . . آشغال، زباله و زباله. . . و منتظر باشید تا تبدیل به شادی شود. این طبیعی است و ماده ای با انعطاف پذیری استثنایی است.

چطوری این کار را انجام میدهی؟ حرکت مثبت را رها کنید. باعث می شود احساسات خود را سرکوب کنیم.

اکنون که ملت ما با اثرات استرس پایین دست دست و پنجه نرم می کند، چه خواهیم کرد؟ توجه داشته باشید که احساس شدید خصومت، وحشت، افسردگی، اضطراب، شرم و بی حسی طبیعی است.

چرا نپذیریم که با توجه به میزان استرسی که به مغز ما سرازیر می شود، حق داریم احساس بدی داشته باشیم.

اکنون که سیم مثبت بی امان را خاموش کرده اید، بیایید از EBT برای حفاری در سیم منفی، پردازش احساسات سم زدایی و بازگرداندن شادی خود استفاده کنیم. اولین قدم برای پذیرش خوب است، اما، هی، چرا آرام باشید یا زمانی را بپذیرید که بتوانید رشد خود را به پایان برسانید، موجی از اندورفین و دوپامین را احساس کنید و در شادی باشید.

دنبال کنید: از برنامه Brain Based Health از EBT استفاده کنید. بپیوندید و آن را در www.EBT.org دانلود کنید.

در اینجا آمده است: (و اتفاقاً بیشتر اینها مغز عاطفی من به هم ریخته است و ربطی به بخش عقلانی من ندارد).

موقعیت. . . همه چیز وحشتناک است. دولت بهم ریخته است، شرکت‌های فناوری زشت هستند، فروشگاه‌های جامعه ما از کار افتاده‌اند، مردم در بیمارستان‌ها هستند، و من حتی نمی‌توانم نوه‌ام را ببینم و ممکن است ماه‌ها یا سال‌ها چنین چیزی را نبینم. . .

من عصبانی هستم که همه چیز به هم ریخته است. نمی توانم تحمل کنم که هیچ کس نداند دارند چه کار می کنند. من از اینکه همه بسته اند متنفرم. . . من از آن متنفرم!

خیلی غم دارم. . . احساس تنهایی می کنم.

احساس میکنم ازش میترسم . . من نمی دانم در مورد چه چیزی صحبت می کنم.

خیلی احساس گناه میکنم . . همین، دیگر چه کسی می داند که درست است؟

انتظارات بی دلیل من؟ وقتی همه قوانین تغییر می کنند، افراط گرایی فریاد می زند و بیشتر مردم دروغ می گویند یا مثل من گیج و عاشق شده اند. . . آن زندگی ساده و روشن خواهد بود و من باید دقیقا بدانم چه کاری و چه زمانی باید انجامش دهم. من باید وضوح داشته باشم بدون توجه به آنچه.

من نباید وضوح داشته باشم به هر حال. این مسخرست. من نمی توانم وضوح را هر چه باشد داشته باشم. آنجا حمام خون شناختی ماست! چه کسی وضوح دارد؟ !!!

من از خودم انتظار دارم که تمام تلاشم را بکنم تا با عشق و آرامش درونم ارتباط برقرار کنم و قدردانی می کنم که این اتفاق می گذرد و آن شفافیت باز خواهد گشت.

ایده مثبت و قوی؟

من باید شجاع باشم

درد اولیه؟ من در کنترل کامل نیستم.

پاداش کسب کرده اید؟ سرزندگی.

خوب، من وارد یکی شدم، لبخند بر لب دارم و اندوهی در قلبم وجود دارد، اما در کل، از داشتن موهبت زندگی قدردانی می کنم، و این خیلی است!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/