Ems چیست؟ همه چیز در مورد ems از شایعات و حقایق


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در مسیر EMS فعال باشد ، مسیر EMS برای افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین معایب تجهیزات EMS است که در ادامه به آن می پردازیم.

EMS باعث آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، سلول های ماهیچه ای کوچک آزاد می شوند و وارد گردش خون می شوند و باعث آسیب کلیه می شوند.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی سطح بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که قدرت ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، فلج یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها برای مدیریت جلسات آموزشی EMS آموزش های تخصصی را دیده اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و از آنجا که روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده شده است ، آموزش کافی نمی تواند برای کاربران مشکل ساز شود.

عدم ارزیابی صحیح میزان شوک الکتریکی مورد استفاده می تواند آسیب جدی به ماهیچه ها و کلیه ها وارد کند. شما همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع جلسات EMS بررسی کنید و مطمئن شوید که از کشیدگی عضلات رنج نمی برید. سطوح بالای EMS باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش EMS ، تنش قوی و مداوم عضلانی رخ می دهد که با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی همراه است. روی دستگاه مناسب باریک این دستگاه علاوه بر تجزیه ماهیچه ها ، دارای اثر حرارتی است که گردش خون را افزایش می دهد ، که باعث افزایش گردش خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود و سطح اسید لاکتیک طبیعی خواهد بود. به دلیل اثر درمانی یک مسیر باریک مناسب ، نیازی به جابجایی فرد تحت درمان نیست زیرا گرمای تولید شده در حرکت ماهیچه ها نقش دارد و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit برای EMS

تعادل یک استراتژی چند رشته ای است که ابعاد مختلف پوست ، ماهیچه و عضله را در بر می گیرد. در زمینه تعادل ، انواع مختلفی از تجهیزات وجود دارد که در آنها همه وسایل ورزشی پوست و چربی را تأمین می کنند ، اما بیشتر آنها روی عضلات کار نمی کنند ، در حالی که بخش مهمی از تعادل مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر به دست آوردن بافت پوست و چربی روی ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

تجهیزات EMS همچنین دارای دسترسی کامل به عضلات هستند اما دسترسی به پوست یا چربی ندارند. مشکل تجهیزات EMS این است که فقط روی ماهیچه ها کار می کند و فرد کالری زیادی می سوزاند و در نتیجه وزن خود را کاهش می دهد که باعث شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها پس از یک دوره درمان می شود.

در Slim Fit علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، این دستگاه بر پوست و چربی نیز تأثیر می گذارد ، که به نظر نمی رسد نتیجه شل شدن پوست پس از درمان باشد.

عامل مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ماهیچه ها به طور معمول در طول فعالیت خود اسید لاکتیک تولید می کنند که منجر به رشد ماهیچه ها می شود و در عین حال ترشح اسید لاکتیک باعث خستگی می شود. با گذشت زمان تمرین در باشگاه

هنگام کار با تجهیزات EMS ، تنش عضلانی منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در ماهیچه ها وجود دارد و افزایش آن باعث آسیب ماهیچه ها می شود ، بنابراین در نحوه استفاده از تجهیزات EMS آسیب ماهیچه ها را خواهیم دید.

اما با کار با Slim Fit ، هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد ، زیرا به این ترتیب ، اثر گردش خون را افزایش می دهد ، که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، از طریق Slim Fit امکان بدست آوردن همزمان پوست ، چربی و ماهیچه وجود دارد ، بنابراین پس از اتمام درمان Slim Fit ، نه تنها شاهد کاهش وزن فرد نیستیم ، بلکه تعادل پوست نیز برای بالا کشیدن بدون ضعف عضلانی وجود دارد. خواهیم دید. علاوه بر این ، کاهش تعادل بهترین راه برای کاهش استرس داخلی است.

برای مشاهده خدمات دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید