Executive moves at TEG, Adelaide Festival, AMA & more – NP Health


صنعت موسیقی هرگز نمی خوابد.

در حالی که بسیاری از ما در انزوا محافظت شده‌ایم، در دفاتر خود گیر افتاده‌ایم یا به اندازه کافی خوش شانس بوده‌ایم که برای تعطیلات فرامرزی در طول فصل احمقانه فرار کرده‌ایم، سازمان‌های بزرگ و کوچک در حال انجام اقداماتی هستند تا برای سال پیش رو آماده شوند.

این تغییرات اجرایی اعلام شده در آن دوره بود:

TEG

همانطور که TEG مستقر در سیدنی در ایالات متحده گسترش می یابد، رندی فیلیپس مدیرعامل برجسته را به هیئت مدیره خود اضافه کرده است.

فیلیپس به عنوان مدیر عامل AEG Live و سازنده رویدادهای موسیقی LiveStyle, Inc. او کارگردانی یا کارگردانی مشترک لیونل ریچی، آشر و تونی براکستون را بر عهده داشته است و فیلم هایی با حضور مایکل جکسون، جاستین بیبر و کیتی پری تهیه کرده است.

نقش او در TEG مشاوره ای و عملیاتی است و او در کنار Amos Pizzey اجرایی در TEG لس آنجلس کار خواهد کرد. دومی برند پیشرو و آژانس حمایت مالی Talenthouse را تأسیس کرد.

فیلیپس TEG را به نمایندگی از DONDA Touring در تولید نمایش سودمند Kanye ‘Ye’ West در ۹ دسامبر در لس آنجلس با دریک رهبری کرد تا آگاهی را در مورد اصلاحات زندان و مجازات افزایش دهد.

جشنواره آدلاید

Cath M Mainland از آوریل به عنوان مدیر عامل جشنواره آدلاید انتخاب می شود.

اخیراً او مدیرعامل و مدیرعامل RISING Melbourne، جشنواره بین‌المللی هنر ملبورن سابق، و رئیس منطقه‌ای هنر ویکتوریا بود.

مدیر عامل بزرگترین جشنواره هنری در جهان، Edinburgh Fringe. و مدیر عامل جشنواره بین المللی کتاب ادینبورگ، که منجر به انتصاب او به عنوان رهبر امپراتوری بریتانیا (CBE) برای خدمات فرهنگی اسکاتلند در سال ۲۰۱۴ شد.

ده روز در جزیره

سالی ریچاردسون کارگردان، نویسنده و تهیه کننده به عنوان تهیه کننده اجرایی جشنواره ده روز تاسمانی در جزیره منصوب شد.

او در جشنواره ۲۰۲۳ در کنار کارگردان هنری Lindy Hume AM کار خواهد کرد که گفت ریچاردسون “تجربه، ایده ها، همدلی و درک عمیق از همکاری و جامعه” را به این نقش آورده است.

انجمن موسیقی استرالیا

راب واکر، مدیر عامل انجمن موسیقی استرالیا (AMA) برای تمرکز بر نوازندگی باس استعفا داد.

واکر که عضوی از تجسم‌های اولیه خزش استرالیایی است، نقش شکارچیان و کلکسیونرها، سفیران عشق جک هاوارد و برادران گمشده طولانی را بازی می‌کند.

انجمن به او یک گیتار Cole Clark نسخه محدود ویژه داد.

رئیس جدید AMA آنتونی اورسینو (موسیقی مکرون) جانشین مایکل شید (موسیقی یاماها استرالیا) شد.

QPAC

جونو بری از سیدنی، جایی که مدیرعامل تئاتر رویال بود، به بریزبن بازگشت تا سمت مدیر اجرایی کیوریشن در QPAC (مرکز هنرهای نمایشی کوئینزلند) را بر عهده بگیرد.

بری به مدت ۲۳ سال در هماهنگی، تولید و مدیریت برنامه های هنری در مقیاس بزرگ برای جشنواره ها، شرکت های هنری و تئاتر کار کرده است.

باروسای معاصر

کریگ هریسون، کارگردان و تهیه‌کننده مستقل لایتنینگ، تهیه‌کننده جدید Barossa Contemporary، یک جشنواره غذا، شراب، هنر و اجرای زنده در دره باروسا در استرالیای جنوبی است.

مشارکت هریسون در هنر به مدت سه دهه شامل برنامه نویسی در مرکز جشنواره آدلاید و هنرهای کانتری SA و مأموریت‌هایی به Arts SA و گروه سیرک Gravity & Other Myths بود.

موسیقی کانبرا

شین دوبین از یک دوره طولانی در هنر در خاورمیانه بازگشته است تا به عنوان مدیر عامل گروه جامعه موسیقی کانبرا انتخاب شود.

اتاق فرهنگ و هنر WA

کیم جیمسون در ۳۱ ژانویه به عنوان مدیر اجرایی اتاق فرهنگ و هنر استرالیا شروع به کار کرد.

اتاق صدای غیرانتفاعی بخش استرالیای غربی است تا در مورد موضوعات کلیدی بحث و اقدام کند.

سابقه جیمسون در هنر و فرهنگ، دولت محلی، و آموزش شامل رهبری جامعه در کنینگ و مدیر اجرایی Art On The Move است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

رژیم لاغری سریع