FDA investigating illness reports linked to Lucky Charms cereal – NP Health Info


گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی آمریکا ادعا کرد کدام ممکن است در جاری بازرسی گزارش‌هایی کسب اطلاعات در مورد بیماری‌های شکم است کدام ممکن است احتمالاً همراه خود قرص‌های لاکی چارمز شرح داده می شود.

اگرچه آژانس هشدار مناسب صادر نکرده است، با این حال چندین نفر پس اجتناب کرده اند مصرف کردن غلات صبحانه در پست هایی در اینترنت موقعیت یابی امنیت بلعیدن کننده iwaspoisoned.com بافت بیماری کرده اند.

به آموزش داده شده است پاتریک کواد، پدر مingسس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست مسئله موقعیت یابی، اجتناب کرده اند اول آوریل، بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰۰ نفر {در سراسر} آمریکا با اشاره به علائم گوارشی پست کرده اند کدام ممکن است معتقدند به Charms شرح داده می شود. Quaid ذکر شد کدام ممکن است این بهترین افزایش گزارش با اشاره به هر محصولی است کدام ممکن است او در موقعیت یابی دیده است.

چندین گزارش علائم مرتبط اجتناب کرده اند جمله استفراغ، اسهال، گرفتگی شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدفوع بی تجربه را گزارش می‌کنند.

یکی اجتناب کرده اند افسران FDA ذکر شد: “FDA اجتناب کرده اند بررسی ها آگاه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری بازرسی این موضوع است. FDA هر گزارشی مبنی بر غیر صادقانه بدون شک غذایی کدام ممکن است قابل دستیابی است باعث بیماری هر دو آسیب شود را قابل توجه خواهد گرفت.”

راکل اشمن کدام ممکن است در جورجیا مسکن می تدریجی، ذکر شد کدام ممکن است او را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانم ۷ ساله اش، اولیویا، اخیراً پس اجتناب کرده اند مصرف کردن لاکی چارمز فرد مبتلا شدند. اولیویا در ۲۹ مارس، عالی روز پس اجتناب کرده اند بلعیدن قرص ها دچار عوارض را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکم درد شد.

اشمن ذکر شد: “او تماماً استفراغ می کرد. اوضاع به هم ریخته بود. او اسهال داشت. او گرفتگی توده عضلانی داشت.”

اشمن ذکر شد کدام ممکن است در ابتدا بیماری دخترش را همراه خود این قرص مرتبط نمی دانست. بعدش شنبه اجتناب کرده اند همون زمینه لاکی چارمز خوردم.

او ذکر شد: “وقتی روز دوشنبه اجتناب کرده اند خواب بیدار شدم، بافت واقعا وحشتناکی داشتم.” “من می خواهم گرفتگی معده داشتم. در واقع اجتناب کرده اند درد زایمان بافت بدتری داشتم. گیج شده بودم. ساده استفراغ می کردم. اصلا نمی توانم چیزی را نگه دارم. اسهال هم داشتم. مدام می لرزم.”

زمان بیماری آنها را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم همپوشانی اشمن را به این نتیجه رساند کدام ممکن است قرص ها احتمالا او را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولیویا را فرد مبتلا کرده اند. با اشاره به آن در iwaspoisoned.com پست شده است.

این شبکه‌موقعیت یابی به هر کسی اجازه می‌دهد علائم را گزارش تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظر تدریجی کدام ممکن است در نظر گرفته شده می‌تدریجی بیماری اجتناب کرده اند مکان منشأ گرفته است. پست ها بازرسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت می شوند با این حال به صورت به صورت جداگانه بازرسی نمی شوند. Iwaspoisoned.com یکی اجتناب کرده اند چندین موقعیت یابی ترکیبی سپاری است کدام ممکن است متعلق به نمایندگی مادر IWP Health Inc است.

طلسم خوش احتمال

Quaid ذکر شد کدام ممکن است برای اولین بار در ژوئیه ۲۰۲۱ متوجه افزایش تعجب آور است گزارش‌های درمورد به Lucky Charms شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آن نقطه تاکنون انواع گزارش‌ها بهتر اجتناب کرده اند حد متداولکه همچنان ادامه دارد.

مارتین بوکنویج، دستیار ارشد رشد امنیت داروها غذایی در دانشکده ایالتی پن، ذکر شد: «این قطعاً به تحقیقات بیشتری خواستن دارد به همان اندازه ببینیم واقعاً در همین جا چه خبر است، از قطعاً چیزی مناسب نیست.

با این حال جنرال میلز کدام ممکن است لاکی چارمز را ساخت می تدریجی، ذکر شد کدام ممکن است در نظر گرفته شده نمی شود این قرص ها انگیزه مشکلات شکم باشد.

“امنیت داروها غذایی میل بی نظیر ما است. ما اولویت های بلعیدن کننده گزارش شده اجتناب کرده اند طریق عالی شبکه موقعیت یابی شخص خاص ثالث را فوق العاده قابل توجه می گیریم.” آندریا ویلیامسون، سخنگوی جنرال میلز، ذکر شد: “پس اجتناب کرده اند عالی بازرسی خانه درست، ما هیچ مدرکی دال بر اینکه این شکایات قابل انتساب هستند پیدا نکردیم. به محصولات ما.”

FDA علاوه بر این تایید نکرده است کدام ممکن است لاکی Charms باعث تحمیل هر گونه بیماری ناشی اجتناب کرده اند وعده های غذایی شده است.

گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو سیستم های گزارش دهی شخصی را برای امتیازات امنیت وعده های غذایی دارد، با این حال این آژانس ذکر شد کدام ممکن است اجتناب کرده اند سال ۲۰۰۴ تنها ۴۱ گزارش درمورد به Lucky Charms را پرونده کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها سه گزارش در سال ۲۰۲۱.

این مقام در کنترل ذکر شد: وسط {اطلاع رسانی} داروها غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیبایی گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو کدام ممکن است وظیفه پاسخگویی به سوالات امنیت داروها غذایی را بر عهده دارد، هیچ تماسی در اتصال همراه خود لاکی چرمز بدست آمده نکرده است. FDA اجتناب کرده اند حاضر عمیق تا حد زیادی با اشاره به تحقیقات شخصی خودداری کرد.

این احتمالات وجود دارد کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند مشکلات شکمی ساده نوروویروس باشد، حشره در کنترل آنفولانزای شکم، از داده‌های وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری‌ها آرم می‌دهد کدام ممکن است شیوع بیماری اجتناب کرده اند ژانویه در جاری افزایش {بوده است}.

Bucknavage ذکر شد تعجب آور است است کدام ممکن است قرص ها همراه خود گزارش های متعدد اجتناب کرده اند مشکلات شکم مرتبط باشند. اگرچه تحقیقات درست توسط FDA هر دو CDC برای ایجاد دلیل برای بی نظیر می خواست است، با این حال حدس زده شده است کدام ممکن است آلودگی شیمیایی قابل دستیابی است وجود داشته باشد. انگیزه آن اینجا است کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند حساب های کاربری در iwaspoisoned.com می گویند کدام ممکن است علائم در عرض تعدادی از ساعت پس اجتناب کرده اند مصرف کردن لاکی چارمز به نظر می رسد شد. میکرو ارگانیسم هایی شبیه سالمونلا هر دو E. coli معمولاً ۲۴ به همان اندازه ۴۸ ساعت پس اجتناب کرده اند دریافت پذیرش در هیکل باعث بیماری نمی شوند.

اشمن ذکر شد، همراه خود این جاری، او بلافاصله فرد مبتلا نشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم او چندین روز اندازه کشید، کدام ممکن است همراه خود عفونت باکتریایی تکامل دارد.

اشمن روز چهارشنبه پس اجتناب کرده اند ۲ روز مرخصی استعلاجی به حرکت کار بازگشت.

او ذکر شد: «من می خواهم حتی نمی‌توانستم تلفنم را اجتناب کرده اند تذکر فیزیکی نگه دارم هر دو اجتناب کرده اند کامپیوتر‌ام آنقدر استفاده کنم کدام ممکن است کار مفیدی انجام دهم.