Google Stadia Party Stream ویژگی جدید Google Stadia برای پخش بازی ها است


Google Stadia هنوز بسیار زنده و فعال است – و برخی به روز رسانی ها را ایجاد کرده است که پخش زنده بازی ها را آسان تر می کند. XDA Developers گزارش داد که Stadia از ویژگی Party Stream جدیدی رونمایی خواهد کرد که به بازیکنان اجازه می دهد تا گیم پلی خود را به صورت خصوصی با حداکثر نه کاربر دیگر که می توانند بازی یا تماشا کنند، پخش کنند. در این استریم ها، کاربران می توانند از ویژگی های چت مهمانی Stadia از جمله ایموجی و پاسخ های صوتی استفاده کنند. سخنگوی گوگل این خبر را از طریق ایمیل به Engadget تایید کرد.

Stadia به بازیکنان اجازه می دهد تا گیم پلی خود را مستقیماً در YouTube به اشتراک بگذارند. ویژگی Party Stream برای گیمرهایی که نمی‌خواهند بازی‌های خود را به دنیا پخش کنند، پاسخ می‌دهد – آنها فقط می‌خواهند با چند دوست به اشتراک بگذارند. ما قبلاً شاهد بودیم که پلتفرم هایی مانند Discord (با ویژگی Go Live خود) به این نیاز ضربه زده و چند بازی را برای پخش جریانی انتخاب کرده اند. Party Stream همچنین بازیکنان Stadia را از دردسر استفاده از Twitch برای اشتراک‌گذاری بازی‌ها با دوستان خود که نیاز به دانلود رمزگذار شخص ثالث دارد، نجات می‌دهد.
تبلیغات

به روز رسانی های دیگر شامل توانایی بازیکنان برای تعویض دستگاه ها در میانه مسابقه بدون پایان پخش زنده است. برای مثال، می‌توانید یک بازی Stadia را از رایانه شخصی خود استریم کنید و سپس بازی را در دستگاه Android خود از سر بگیرید – بدون توقف جلسه استریم.

طبق گفته توسعه دهندگان XDA، Party Stream از روز دوشنبه برای کاربران آغاز شد و باید در ۲۴ ساعت آینده برای همه بازیکنان در دسترس باشد. به خاطر داشته باشید که این در حال حاضر محدود به دستگاه‌های دسکتاپ و اندروید است – اما احتمالاً در آینده به دستگاه‌های بیشتری گسترش خواهد یافت.