HTC از عرضه احتمالی گوشی Viverse برای ۷ جولای خبر می دهد


در اوایل سال جاری، HTC به تحول فیس بوک با Viverse پاسخ داد، که به شما امکان می دهد با واقعیت مجازی ارتباط برقرار کنید، جلسات را سازماندهی کنید و موارد دیگر. بعداً در کنگره جهانی موبایل، این شرکت اعلام کرد که یک گوشی هوشمند رده بالا با نوعی متا ویژگی عرضه خواهد کرد. اچ تی سی اکنون تاریخ عرضه این دستگاه را در توییتر با تصویری که اندازه گوشی و لوگوی HTC Viverse را نشان می دهد، اعلام کرده است.

احتمالاً یک تجربه AR / VR از طریق HTC Open Source Viverse فراهم می کند. این پلتفرم Metaver به شما امکان می دهد از طریق VRChat با دیگران تعامل کنید، جلسات کاری را در Engage سازماندهی کنید، در Vive Sync همکاری کنید، کنسرت های واقعیت مجازی “هولوگرافیک” را تماشا کنید و موارد دیگر. همچنین انتظار می رود که با هدست Vive Flow VR ادغام شود.

همچنین ممکن است برخی از ویژگی‌های بلاک چین مانند تلفن HTC Exodus مربوط به سال‌ها پیش داشته باشد، اگرچه مشخص نیست که آیا تداخل زیادی با طرفداران رمزنگاری و واقعیت مجازی وجود دارد یا خیر. طبق گزارش قبلی Focus Taiwan، تایوان صراحتاً با Chunghua Telecom، Taiwan Mobile و FarEasTone شریک خواهد شد. اچ تی سی در تاریخ ۲۸ ژوئن مصادف با ۸ جولای جزئیات بیشتری از این دستگاه را فاش خواهد کرد.