Inside a Seattle-area hospital, the Covid grind wears on staff – NP Health


در پاسخ به این افزایش، فرماندار واشنگتن، جی اینسلی، پنجشنبه به ۱۰۰ عضو گارد ملی دستور داد تا در بخش‌های اورژانس بیمارستان مستقر شوند و سایت‌های تست کووید، از جمله مرکز پزشکی هاربرویو را اداره کنند.

اینسلی همچنین روش‌های غیر اورژانسی مانند برخی جراحی‌ها را به مدت یک ماه در سراسر ایالت متوقف کرد و کارکنان بازنشسته مراقبت‌های بهداشتی را تشویق کرد تا برای کمک به پاسخ به بحران رو به رشد داوطلب شوند.

مرکز پزشکی هاربرویو یکی از چهار بیمارستان در سیاتل است که توسط UW Medicine، یک سیستم پزشکی دانشگاهی اداره می شود. در هر چهار پردیس خود، این سیستم ۱۹۴ بیمار مبتلا به ویروس کووید را در روز پنجشنبه شمارش کرد که ۷۰ نفر بیشتر از اوج قبلی در طول اوج موج دلتا بود.

Harborview، یک بیمارستان ترومایی سطح یک که معمولاً با ظرفیت کامل کار می کند، اکنون حتی بیشتر گسترش یافته است.

لینچ گفت: «این یک بیمارستان ۴۱۳ تختخوابی با بیش از ۵۰۰ بیمار است.

سیستم بیمارستان UW Medicine تغییر فضاهای غیر بالینی را برای پذیرش بیماران کووید آغاز کرده است و تخت‌هایی را در اتاق‌های جلسه، راهروها و کلینیک‌های جراحی اضافه می‌کند.

برخی از پرسنل بیمارستان مریض بودند که این موضوع را پیچیده تر کرد.

لینچ گفت که در سراسر نیروی کار UW Medicine، از حدود ۲۹,۰۰۰ کارگر، حدود ۶۰۰ نفر قادر به کار نبودند زیرا به دلیل Omicron در انزوا یا قرنطینه بودند.

کارکنان بیمارستان در سرتاسر واشنگتن به اندازه کافی نگران بودند که او فکر می کرد ممکن است به زودی برخی از مراکز از کارکنان بخواهند که پس از ابتلا به کووید منزوی نشوند، بلکه پس از بهبودی به سر کار خود برگردند.

لینچ نگران بود که مراقبت از بیمار در سراسر ایالت شروع به تزلزل کند.

او درباره بیمارستان‌های واشنگتن گفت: «نگرانم که ما به استانداردهای مراقبتی در شرایط بحرانی پیش می‌رویم.

معیارهای بحران زمانی است که بیمارستان ها بیش از حد شلوغ هستند که نمی توانند سطح معمولی درمان را ارائه دهند و سازمان ها باید منابع را مرتب کنند و تصمیم بگیرند که چه کسی تحت درمان قرار می گیرد و چه کسی رنج می برد یا حتی می میرد.

لینچ گفت: «منبع کمیاب تر، خانواده کارکنان است. دستان یک پزشک، یک پرستار و یک درمانگر برای بیماری که نیاز به مراقبت بیمارستانی روی تخت دارد در دسترس است – این بزرگترین نگرانی من است.

تاکنون، بیماران مبتلا به کووید در مرکز پزشکی هاربرویو نسبت به موج های قبلی کووید بهتر عمل کرده اند.

لینچ گفت: “ما افراد کمتری را می بینیم که مبتلا به کووید ICU هستند.” بیماران اغلب به مکمل اکسیژن نیاز دارند، اما تعداد کمی از آنها به لوله گذاری یا سایر روش های حیاتی نیاز دارند.

لینچ گفت: «اکثریت قریب به اتفاق بیماران تحت مراقبت‌های حاد هستند، که ترکیبی از افرادی است که با مواردی مانند ذات‌الریه مرتبط با کووید و سایر مشکلات تنفسی مراجعه می‌کنند.

لینچ گفت حدود ۴۰ درصد از بیماران هیچ علامتی از کووید نداشتند و به دلیل دیگری در بیمارستان بستری شده بودند.

لینچ گفت: «بیشتر بیماران ما مبتلا به کووید بدون علامت واکسینه شده اند. بسیاری از افرادی که می‌بینیم مبتلا به کووید علامت‌دار هستند، مطمئناً افرادی که در مراقبت‌های ویژه هستند، افرادی هستند که مصون نیستند.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

رژیم لاغری سریع