Microsoft Teams میزبانی جلسات را با استفاده از زبان اشاره آسان می کند


اگر شنوایی شما سخت است، اکنون پیوستن به جلسه تیم های مایکروسافت بسیار آسان تر است. مایکروسافت Sign Language View را معرفی کرد که به افراد ناشنوا یا کم شنوا و مترجمان آنها اجازه می دهد تا یکدیگر را در جلسات اولویت بندی کنند. آن فیدهای ویدیویی در مکان‌های ثابت باقی می‌مانند، در اندازه‌هایی که به اندازه کافی بزرگ هستند تا زبان اشاره را ببینند. شما به اندازه دو امضاکننده دیگر در طول جلسه خواهید دید، و ویدیو حتی هنگام مشاهده اسلایدها یا اشتراک‌گذاری‌های صفحه نمایش بزرگ باقی می‌ماند.

مایکروسافت می‌گوید این نما به لطف صفحه تنظیمات دسترسی جدید، تنظیمات برگزیده را «چسبنده» می‌کند. لازم نیست نگران پین کردن مترجمان یا فعال کردن زیرنویس‌ها هر بار که تماس تیمی شروع می‌شود باشید. می توانید به جای تغییر گزینه ها، مستقیماً وارد جلسه شوید.

صفحه نمایش و دسترسی به زبان اشاره در حال حاضر فقط از طریق یک پیش نمایش عمومی که به صورت کاربر به کاربر در دسترس است در دسترس است. به گفته مایکروسافت، آنها در هفته های آینده برای همه مشتریان تجاری و دولتی عرضه خواهند شد. ممکن است مدتی طول بکشد تا همه بتوانند از این ویژگی استفاده کنند. با این حال، این وعده می دهد که جلسات را برای هر کسی که دارای نقص شنوایی است بسیار آسان تر کند – و اگر گزینه هایی مانند زوم (که اخیراً پشتیبانی از مترجمان را اضافه کرده است) کار نکنند، می تواند تیم ها را دوام بیشتری بخشد.