Netflix با تبلیغات ممکن است از مشاهده آفلاین پشتیبانی نکند


سطح بعدی نتفلیکس با پشتیبانی از تبلیغات ممکن است بهترین گزینه پخش آنلاین برای مسافران و سایر بینندگانی نباشد که اغلب در حال حرکت تماشا می کنند. استیو موزر، توسعه‌دهنده، متنی را در کد برنامه آیفون این سرویس یافت که می‌گوید «تبلیغات در همه برنامه‌ها به جز نتفلیکس در دسترس هستند». اگر بینندگان نتوانند محتوا را در دستگاه‌های خود در سرفیس دانلود کنند، به این معنی است که نمی‌توانند نمایش‌ها یا فیلم‌های خود را به‌صورت آفلاین تماشا کنند. نتفلیکس عدم مشاهده آفلاین را تایید یا رد نکرده است، اما به TechCrunch گفت:

ما هنوز در روزهای اولیه تصمیم‌گیری برای راه‌اندازی گزینه‌ای کم‌هزینه و با پشتیبانی تبلیغاتی هستیم و هیچ تصمیمی گرفته نشده است. بنابراین همه اینها در حال حاضر فقط حدس و گمان است.

در ماه ژوئیه، مدیر عامل و مدیر محتوای نتفلیکس، تد ساراندوس، در یک تماس کسب درآمد اذعان کرد که گزینه اشتراک آینده شامل تمام محتوای دارای مجوز سرویس در زمان راه اندازی نخواهد بود. این شرکت هنوز باید با استودیوها مذاکره کند تا نمایش ها و فیلم های خود را با تبلیغات ارائه دهد. به همین ترتیب، فقدان مشاهده آفلاین ممکن است دلیل قانونی دیگری به جز نتفلیکس داشته باشد که اعضای ردیف را مجبور به پرداخت بیشتر برای اشتراک ممتاز کند.

همانطور که TechCrunch اشاره می کند، ارائه تبلیغات با محتوای آفلاین می تواند از نظر فنی چالش برانگیز باشد. در واقع، نتفلیکس تنها پلتفرم استریم با یک گزینه پشتیبانی از تبلیغات که با مشاهده آفلاین همراه نیست، نخواهد بود. به عنوان مثال، HBO Max و Hulu نیز عملکرد دانلود ندارند. با این حال، با توجه به بیانیه نتفلیکس، ممکن است همه چیز با شروع این سریال در اوایل سال آینده تغییر کند.