Prince Harry’s style ‘a breath of fresh air’ but ‘we miss out’ on the real William – NP Health


هر دو در یک مکان سلطنتی بزرگ شده اند و شاهزاده ویلیام و هری از سنین جوانی شیک و مناسب لباس می پوشند. شاهزاده هری پس از انصراف از عنوان خود، اکنون آزاد است هر آنچه را که می خواهد بپوشد. اما، اگر به حال خود رها شود، شاهزاده ویلیام می خواهد چگونه لباس بپوشد؟ Express.co.uk به طور انحصاری با ملیتا لاتام استایلیست صحبت کرد.

ملیتا اظهار داشت: کاملاً واضح است که کد لباس خانواده سلطنتی به سمت رسمی گرایش دارد.

“این ممکن است ترکیبی از نفوذ اولیه نظامی آنها باشد زیرا انتظار می رود همه مردان سلطنتی در سال های اولیه خود در ارتش خدمت کنند.”

در واقع، شاهزاده هری به مدت ۱۰ سال در ارتش خدمت کرد، به درجه سروانی رسید و در دو تور در افغانستان خدمت کرد.

برادر بزرگترش، شاهزاده ویلیام، هفت سال و نیم را در ارتش به پایان رساند و در آنجا به عنوان افسر و بعداً به عنوان خلبان آموزش دید.

ویلیام و هری هر دو در روزهای عروسی خود یونیفورم نظامی پوشیدند، ویلیام با لباس قرمز به عنوان سرهنگ در گارد ایرلندی و هری با لباس بلوز و سلطنتی.

در مورد آنچه که از نظر سبک از آنها انتظار می رفت: “ما معمولاً خانواده های سلطنتی را فقط در نامزدی های رسمی می بینیم، بنابراین انتظار داشته باشید که آنها را با لباس مناسب ببینیم.”

مجموعه Morning Dress شامل یک کت قطار کوتاه، شلوار راه راه، یک پیراهن یقه برگردان، یک جلیقه و یک کراوات بود و در مواردی مانند رویال اسکات و پرنس فیلیپ پوشیده می شد.

کد لباس غیررسمی در تعطیلات عمومی مردانه معمولاً به رنگ خاکستری خاموش، سفید شفاف و آبی سرمه ای است.

ملیتا گفت: «سبک هری از زمانی که عنوان سلطنت سلطنتی خود را کنار گذاشت، کمتر رسمی است.

“ذهن خود را به اعلان کودک شماره ۲ با پاهای برهنه اش برگردانید، چیزی که قبلا هرگز ندیده بودیم.”

او ادامه داد: «این را می‌توان به این دلیل نسبت داد که او زندگی جدید خود را در آب و هوای متفاوتی سپری می‌کند و احتمالاً پوشیدن کت و شلوار و کراوات با محیطش سازگار نیست و در عوض پیراهن و شلوار کتان آرام و راحت بپوشد و خودنمایی کند. پایش به همه است.”

این همچنین بیانیه‌ای است که می‌گوید «این من هستم» و او به تنهایی می‌تواند تصمیم بگیرد که چه چیزی برای او مناسب است.»

بیشتر بخوانید: رویال میل به مشتریان در مورد تاخیرهای بیشتر هشدار می دهد – ۱۲۷ کد پستی تحت تأثیر قرار گرفتند

این عکس توسط عکاس میسان هریمن، دوست قدیمی مگان گرفته شده است که این عکس را در توییتر به اشتراک گذاشته است.

ملت دودسته شده بود و در حالی که برخی از ظاهر معمولی و ساده دوک ساسکس قدردانی می کردند، بسیاری از آنها در شبکه های اجتماعی مخالفت خود را با عدم کفش او ابراز کردند.

کاربر توییتر دوری لاوتا توییت کرد: “این عکس بسیار گرم و پر از عشق است. شگفت انگیز است! به ساسکس برای این خبر شگفت انگیز، شگفت انگیز و فوق العاده تبریک می گویم!”

WillsWhinge Modeler: “کاش مردم در تلویزیون از نشان دادن شاهزاده هری با پاهایش خودداری کنند.”

بیشتر بخوانید: مگان مارکل پس از جدایی خانواده سلطنتی مانند یک میلیاردر لباس می پوشد

ملیتا توضیح داد: “ویلیام و هری بدون شک توصیه کردند که بسته به وظیفه چه لباسی بپوشند، و بنابراین من مطمئن هستم که این نفس تازه ای بود تا بخشی از شخصیت هری را به لباس او وارد کنم.”

در مورد شاهزاده ویلیام، که یکی از ستون های خانواده سلطنتی است، ملیتا می ترسد که ما با دیدن خود واقعی شاهزاده “از دست بدهیم”.

من این سوال را پرسیدم: «اگر ویلیام از همه محدودیت‌های لباس آزاد بود، می‌پرسید چه چیزی را برای یک شب بیرون رفتن با خانم انتخاب می‌کرد؟

“تمام چیزی که می بینیم همان چیزی است که همیشه دیده ایم. یک پیراهن یقه دار، یک یقه یا کراوات، یک کت/کت و کفش براق. بیایید ویلیام واقعی را بشناسیم، که البته با انتخاب های مد ما امکان پذیر است.”

لینک منبع

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

رژیم لاغری سریع