PS5 باریک خود را با ضخامت کمتر از یک اینچ بسازید


سونی معمولاً چند سال دیگر کنسول های پلی استیشن خود را با نسخه باریک عرضه می کند، اما هنوز زمان برای PS5 فرا نرسیده است. همه ما منتظر بودیم تا PS5 باریک در همه فضاهای کوچک به خوبی جا بیفتد، یک کاربر YouTube به نام DIY Perks قبلاً آن را ساخته است. او یک پلی استیشن ۵ استاندارد را جدا کرد و همه چیزهایی را که برای خلاص شدن از شر حجم کنسول نیاز بود جایگزین کرد. او قطعات مشابه و اقلام خانگی از جمله بدنه نسبتا بزرگ کنسول را جایگزین کرد تا دستگاهی با ضخامت تنها ۱.۹ سانتی متر تولید کند.

با این حال، بقیه اجزای کنسول، از جمله منبع تغذیه و سیستم خنک‌کننده دستگاه فعلی، منجر به نسخه «باریک» PS5 نمی‌شوند. بنابراین کاری که پرکس انجام داد این بود که سیستم خنک‌کننده آب خود را ساخت و منبع تغذیه را در یک جعبه بیرونی بلند و نازک قرار داد که می‌توان آن را در پشت تلویزیون قرار داد، جایی که قابل توجه نباشد. زمانی که او با مشکلاتی مواجه شد که حل آنها زمان بر بود، در نهایت توانست کنسول را بردارد و کار کند. با استفاده از Horizon Forbidden West، بر اساس دمایی که در طول آزمایش به دست آورد، سیستم خنک کننده آن حتی از PS5 استاندارد کارآمدتر بود.

متأسفانه، PS5 Slim Perks منحصر به فرد است و به راحتی قابل تکرار نیست. اگر به ایده نیاز دارید یا فقط می خواهید غافلگیر شوید، می توانید روند آنها را در YouTube بررسی کنید:

ویدیو را در یوتیوب تماشا کنید