Sony Music یک علامت تجاری جدید برای موسیقی nft ثبت خواهد کرد


غول موسیقی ایالات متحده سونی Music Entertainment پس از ثبت درخواست علامت تجاری که موسیقی و هنرمندان را تحت لوگوی Columbia Records پوشش می دهد، اعلام کرده است که قصد دارد از توکن های غیر قابل تعویض (NFT) استفاده کند.

بر اساس یک ثبت علامت تجاری در ۳۰ اوت در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) که توسط وکیل علامت تجاری مایک کوندودیس در ۶ سپتامبر به اشتراک گذاشته شد، این نمایش به عنوان پوشش های “ضبط های صوتی و تصویری با اجرای موسیقی زنده توسط NFT” تایید شده است.

SonyMusic یک درخواست علامت تجاری برای لوگوی Columbia Records ثبت کرده است که ادعا می کند قصد دارد از آن برای موارد زیر استفاده کند:

▶️ رسانه با پشتیبانی NFT
▶️ تولید موسیقی + پادکست
▶️ خدمات مدیریت هنرمندان + پخش موسیقی
..و بیشتر! #NFTs #Metaverse #Web3 #Columbiarecords #Pop #Rock #Hiphop pic.twitter.com/xY7kRMgo1m

— مایک کوندودیس (@KondoudisLaw) 6 سپتامبر ۲۰۲۲

این برنامه همچنین بازاریابی، تبلیغات، توزیع، بازاریابی، تبلیغات و خدمات سرگرمی آنلاین، پادکست ها و ضبط های صوتی و تصویری را پوشش می دهد.

برنامه علامت تجاری جدید چندین پروژه NFT دیگر را دنبال می کند که توسط Sony Music پشتیبانی می شود.

در ماه آگوست، MakersPlace، یک بازار NFT که به هنر دیجیتال اختصاص دارد، ۳۰ میلیون دلار سرمایه در سری A از چندین شرکت برجسته، از جمله Pantera Capital، Bessemer Venture Partners، Coinbase Ventures و Sony Music Entertainment جمع آوری کرد.

در ماه مارس، این شرکت موسیقی با NFT Marketplace مستقر در Solana و Snowcrash و غول موسیقی همکار Universal Music Group برای انتشار مجموعه‌های NFT باب دیلن و مایلز دیویس در سال ۲۰۲۲، با برنامه‌ریزی بیشتر در آینده، همکاری کرد.

NFT و Metaverse به تدریج در صنعت موسیقی و سرگرمی برجسته تر می شوند.

جوایز موسیقی ویدئوی MTV در ۲۹ آگوست اجراهای آنلاین و مجازی از جمله امینم و اسنوپ داگ را که تک آهنگ جدید خود را از تولیدکنندگان Bored App Yacht Club، Yoga Labs Metaverse اجرا کردند، به نمایش گذاشت.

موارد مرتبط: NFT ها بیشتر از PFP ها هستند – ۵ روشی که توکن های غیرقابل تعویض جامعه را تغییر می دهند

“From the D to the LBC” در ماه ژوئن منتشر شد و آواتارهای Bored Ape Yacht Club از امینم و اسنوپ داگ را در خود دارد.

جوایز موسیقی ویدیوی ام تی وی همچنین دسته جایزه جدیدی به نام بهترین اجرای متاورس را معرفی کرد که در سال افتتاحیه خود شش بازیگر مختلف را نامزد کرد که در نهایت آریانا گرانده، جاستین بیبر، چارلی XCX، بیست وان خلبان، بی تی اس و بلک پینک برنده شدند.

منبع: کوین تلگراف