Spotify در آخرین نسخه بتا خود مستقیماً به طرفداران بلیط می فروشد


Spotify بی سر و صدا وب سایت جدیدی راه اندازی کرده است که در آن طرفداران می توانند بلیط کنسرت هنرمندان مورد علاقه خود را از پلت فرم استریم خریداری کنند. هیچ تبلیغاتی در مورد راه اندازی Spotify Tickets وجود ندارد، زیرا در حال حاضر کاملاً یک محصول آزمایشی است و فقط برای تعداد محدودی از نمایش های آینده هنرمندان بلیط های پیش فروش می کند. اولین هنرمندان پورتال عبارتند از Limbeck، Annie DiRusso، Dirty Honey، Crowe، Tokimonsta، Four Years Strong و Oasis. به گفته MusicAlly، بلیت‌های Spotify که از امروز به فروش می‌رسند، از محل تخصیص پیش‌فروش هنرمندان برای کنسرت‌های آینده تامین می‌شود.

سرویس پخش موسیقی اکنون دارای یک فید رویداد زنده درون برنامه ای است که به شرکای فروش بلیط از جمله Ticketmaster، AXS، DICE، Eventbrite و See Tickets پیوند می خورد. همانطور که TechCrunch اشاره می کند، رویدادهای لیست شده در وب سایت جدید در فید رویداد زنده در دسترس نیستند، اگرچه ممکن است در آینده تغییر کند. صفحه رسمی پشتیبانی بلیط Spotify می گوید که این شرکت بلیط ها را از طرف شرکای رویداد مانند مکان ها، مروجین رویدادها، کلوپ های طرفداران و خود هنرمندان می فروشد. این بدان معناست که آن شرکا قیمت بلیط ها را تعیین می کنند، اما Spotify هزینه رزرو را دریافت می کند، که قول می دهد قبل از زدن دکمه خرید به خریداران اطلاع دهد.

این سرویس می تواند به یک جریان درآمد مهم از هنرمندانی تبدیل شود که ترجیح می دهند بلیط خود را بفروشند. همچنین می تواند اطمینان حاصل کند که بلیط ها توسط طرفداران واقعی خریداری می شود و نه توسط اسکالپرها. صفحه پشتیبانی این سرویس بیان می‌کند که خریداران نمی‌توانند بلیت‌ها را به جز در ایالت‌های منتخب «بازفروش، واگذار یا انتقال دهند». و از آنجایی که خریداران برای ورود به برنامه ملزم به ارائه شناسه دولتی هستند، در صورت تصمیم به فروش بلیط، باید مالکیت بلیط را منتقل کنند. این فرآیند بسیار درگیر است و فروشندگان باید با Spotify تماس بگیرند تا نام مربوط به بلیط را تغییر دهند.

Spotify به ما گفت که در حال حاضر چیز زیادی برای اشتراک گذاری ندارد، زیرا این سرویس فقط یک آزمایش است. در حال حاضر هیچ تاریخ انتشار رسمی – یا حتی تضمینی برای خارج شدن از نسخه بتا – برای محصول وجود ندارد. یکی از سخنگویان گفت: “در Spotify، ما به طور مرتب محصولات و ایده های جدید را برای بهبود تجربه کاربری خود آزمایش می کنیم. برخی از آنها در نهایت راه را برای تجربه کاربری گسترده تر ما هموار می کنند و برخی دیگر به عنوان یادگیری مهم عمل می کنند. Tickets.spotify.com ما است. جدیدترین بله. در حال حاضر هیچ خبر دیگری برای به اشتراک گذاشتن در مورد برنامه های آینده نداریم.