SUNY: 99.5٪ از دانش آموزان واکسینه شده اند در برابر COVIDآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – دانشگاه ایالتی نیویورک (SUNY) در 27 سپتامبر به دانشجویان گفت واکسن کووید دریافت کنند یا خطر اخراج را داشته باشند. دو هفته پس از شروع ثبت نام ، SUNY گفت که تعداد کمی از دانش آموزان هنوز دست به دست هم نداده اند.

SUNY گزارش داد که 99.5 درصد از دانشجویان خود تا روز پنجشنبه 14 اکتبر واکسینه شده بودند. آنها گفتند که 1592 دانشجو (اکثر آنها مسافر) از تعداد کمی از دانشگاه های محلی بودند که تنها جمعیت باقی مانده برای واکسیناسیون بودند.

جیم مالاتراس ، صدراعظم SUNY ، گفت: “در این دوره انرژی جدیدی در کالج های ما وجود دارد زیرا ما کاملاً باز شده ایم و دلیل اصلی که ما توانسته ایم این باشد که دانش آموزان ما حاضر شده اند و واکسینه شده اند.” دانش آموزان به ما گفته اند که می خواهند به دانشگاه بازگردند ، به کلاس ها برگردند ، با دوستان خود ارتباط مجدد برقرار کنند و در رویدادهای زنده دانشگاهی مانند دو و میدانی و هنر شرکت کنند. “

نیمسال اول دانشجویان SUNY Albany آن را گفتند NEWS10 اقدامات COVID تأکید اضافی بود. تیلور دایکمن ، دانشجوی جدید ، گفت: “این بر اساس همه اتفاقاتی که در سال گذشته رخ داد ، کمی تنظیم و نوعی غیرمنتظره بود.” NEWS10به

SUNY گفت که چندین ماه صرف “خشونت ناشی از همدلی دانشجویی” شده است. آنها گفتند که حدود 10 هزار دانش آموز هنگام تماس با افرادی که هنوز واکسینه نشده اند ، در معرض خطر ثبت نام در کلاس ها قرار دارند.

وکیل مدافع می گوید: “غلبه بر چالش های اصلی در مواجهه با آثار این بیماری همه گیر برای این دانش آموزان تازگی ندارد و حتی پس از بیش از یک سال سختی ، آنها هنوز این فرصت را پیدا کرده اند که سهم خود را برای حفاظت از تمام جوامع دانشگاهی خود انجام دهند.” . از دانش آموزان SUNY ، Kalief Metellus. “نتیجه ای که امروز می بینیم ، پذیرش مستقیم تعهد بزرگ دانش آموزان ما به تحصیل است.”

SUNY همچنین دستور واکسیناسیون را برای مدیریت پرسنل مخفی در مدیریت سیستم SUNY اجرا کرد. آنها گفتند 100 درصد از 550 کارگر واکسینه شده اند. علاوه بر این ، آنها گفتند 75 درصد از اساتید و کارکنان 64 منطقه آن واکسینه شده اند و با نمایندگان اتحادیه برای دریافت واکسن های بیشتر همکاری می کنند.

از آنجا که SUNY نمی تواند به دانشکده یا کارکنان دستور واکسیناسیون بدهد ، آنها گفتند که آزمایشات هفتگی لازم را برای اعضای هیات علمی در واحدهای مذاکره جمعی انجام داده اند. SUNY گفت که به دانش آموزان معافیت پزشکی یا مذهبی نیز داده می شود.

دولت دستور واکسیناسیون کارکنان مراقبت های بهداشتی را اجرا کرد و معافیت های مذهبی را حذف کرد. یک قاضی فدرال روز سه شنبه حکم داد که نیویورک نمی تواند معافیت مذهبی را لغو کند. روز چهارشنبه فرماندار کتی هوچول گفت که دولت قصد دارد علیه این تصمیم تجدیدنظر کند.

بیشتر از NEWS10

  • مترقیان برای تغییر آب و هوا فشار می آورند تا در بسته مصرف کننده باقی بماند
  • Ballston Spa CSD روز جمعه به دلیل کمبود راننده اتوبوس به روستا می رود
  • به روز رسانی: 3 نفر در ارتباط با تیراندازی در خیابان لیوینگستون بازداشت شده اند
  • نرخ بیکاری در ایالات متحده با کمترین میزان از زمان شروع بحران رو به کاهش است
  • بایدن: برای واکسیناسیون 66 میلیون بدون واکسیناسیون باید بیشتر تلاش کنیم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید