Taco Bell یک مورد منوی مورد علاقه را برمی گرداند(NewsNation Now / NEXSTAR) – تاکو بل Doritos Cheesy Gordita Crunch را باز می گرداند.

به طور خلاصه ، غذای پنیری ، با الهام از منو ، به طور رسمی در منوی ملی Taco Bell قرار دارد ، به گفته Chewboom.

پنکه مورد علاقه دارای پوسته ناچو Doritos Locos Taco و یک تکه نان نرم بسته بندی شده است. یک لایه پنیر بین این دو ذوب شده است. در داخل پوسته تاکو ، گوشت گاو کبابی ، سس ranch ، گونه ها ، پنیر چدار و امضای Taco Bell از سه پنیر وجود دارد.

Crunch Doritos Cheesy Gordita برای همیشه در منو نخواهد بود ، اما حتی پس از رفتن شما ، مشتریان می توانند از نزدیکترین Taco Bell خود دیدن کرده و ترتیب تکرار موارد دلخواه قدیمی را تغییر دهند.

این درخواست دو سال پیش ، پس از حذف محصول از منوی Taco Bell ، و دریافت نزدیک به 300 امضا آغاز شد.

در مورد بازیابی اقلام دور ریخته Taco Bell ، یکی وجود دارد که موارد زیر می توانند همه موارد دیگر را شکست دهند: پیتزای مکزیکی.

در سال 2020 ، طرفداران پیتزای مکزیکی پس از اعلام اینکه یکی از دوستداران آنها در حال خروج است ، به رسانه های اجتماعی رفتند. به گفته تاکو بل ، بسته بندی پیتزا با چشم انداز شرکت در آینده مطابقت نداشت.

این امر مانع از آن نشد که بیش از 168000 نفر از درخواست نجات پای تاکو بل حمایت کنند. صدای اعتراض آنقدر بلند بود که زنجیره رقیب Del Taco افتتاحیه را مشاهده کرد و سعی کرد مشتریان Taco Bell را با Crunchtada پیتزا شکل خود فریب دهد.

بیشتر از NEWS10

  • Taco Bell یک مورد منوی مورد علاقه را برمی گرداند
  • افزایش امنیت اجتماعی: پول بیشتری در راه است برای سالمندان
  • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد
  • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود
  • به نظر می رسد گیلدرلند اولین باخت خود را به شاکر می دهد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید