To pop it or not?!


آیا جوش زدن جرم علیه پوست شماست؟ پاسخ – جهنم بله! می‌دانم، حتی با وجود توصیه‌هایی که به من شده بود، این بچه‌های کوچولوی زننده را به تمام صورتم زدم و فشار دادم. مطمئناً بسیار وسوسه انگیز است! برای بسیاری از ما، پاسخ به خلاص شدن از شر این جوش ها این است که با یک جوش گیر غیراستریل یا فقط با استفاده از دستان خود به آنها حمله کنید. شما احساس می کنید که انجام این کار فقط یک راه حل فوری برای از بین بردن آن است. متأسفانه، پوست شما درمان آکنه با دو انگشت را بسیار جدی می گیرد و به خوبی پاسخ نمی دهد. پوست شما با التهاب ناحیه، ایجاد زخم و پخش مجدد باکتری ها واکنش نشان می دهد که منجر به ایجاد پوسته های جدید در صبح روز بعد می شود!

حتی اگر همه جا آن را بخوانید و همه عواقب آن را بدانید، باز هم ممکن است بخواهید آن را پخش کنید! بنابراین، در چنین موارد غیر قابل مقاومت، سعی کنید از لکه های هیدروکلوئیدی یا آکنه استفاده کنید. این موارد برای جلوگیری از حمله جوش و همچنین درمان آنها بسیار مفید هستند. آنها بیش از یک دهه است که در کره بسیار محبوب هستند.

اگر نیاز فوری به خلاص شدن از شر جوش ها در یک روز وجود دارد، می توانید به یک متخصص پوست نیز مراجعه کنید تا به شما تزریق کورتیزون روی جوش ها بدهد که با کاهش التهاب و درمان سریعتر آن، اثر فوری خواهد داشت.

توجه: پوست زیبا نیازمند تعهد است نه معجزه! 🙂

 

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/