USPS فروش تمبرهای تلسکوپ فضایی جیمز وب را از ۸ آگوست آغاز خواهد کرد


آیا می خواهید به صورت فیزیکی اشتیاق خود را برای تلسکوپ فضایی جیمز وب نشان دهید؟ خدمات پستی ایالات متحده ممکن است آنچه شما به دنبال آن هستید را داشته باشد. آژانس پستی در حال راه اندازی تمبر JWST است که برای پیش خرید در برگه های ۲۰ تایی از ۲۸ آگوست در دسترس خواهد بود. این در نهایت یک تصویر دیجیتالی از یک تلسکوپ در پس زمینه کهکشانی است، اما ممکن است تمام چیزی باشد که برای نشان دادن هواداران فضایی خود به آن نیاز دارید. شما یک نامه یا بسته ارسال می کنید

USPS جزئیات قیمت را منتشر نکرد. با این حال، چاپ JWST به عنوان تمبر ارزش یک اونس پست ممتاز را برای همیشه دارد. پس دیگر لازم نیست نگران استفاده از بلیط های اضافی در سال های بعد باشید. برگه های ۲۰ مهری Forever معمولا ۱۲ دلار است.

بله، در جشن گرفتن نجوم پیشرفته با استفاده از برچسب های پستی که در قرن نوزدهم اختراع شد، طنز خاصی وجود دارد. اگر به دید علاقه مند هستید، ممکن است بخواهید تی شرت یا کالاهای مشابه خریداری کنید. با این حال، آن را بررسی کنید: تمبرها نسبتاً ارزان هستند، و اگر شما یک مجموعه دار هستید یا می خواهید یک رنگ شخصی به نامه خود اضافه کنید، آنها می توانند این کار را انجام دهند.