رئیس جمهور بایدن در مورد دستور واکسیناسیون ، وضعیت همه گیری COVID-19 صحبت می کند(نیوز نیوز) – رئیس جمهور جو بایدن پنجشنبه در پاسخ به کروناویروس کشور صحبت می کند ، جایی که انتظار می رود در مورد دستور واکسیناسیون و تأیید احتمالی مهمات اضافی بحث کند.

دستورالعمل واکسیناسیون دولت بایدن 100 کارفرما یا بیشتر را ملزم به واکسن کرونا می کند یا آزمایش ویروسی هفتگی را آغاز می کند. مقامات به ظهور استاندار از سوی فرمانداران و کارفرمایان دامن زده اند.

بایدن چنین خواسته هایی را قبل از روی کار آمدن در ماه ژانویه رد کرده بود اما گفت که مجبور است آنها را اجرا کند زیرا بخش زیادی از مردم از واکسیناسیون خودداری کرده و جان دیگران را به خطر انداخته و اقتصاد ملی را احیا کرده است.

بایدن هفته گذشته در بیانیه ای رسمی گفت: “هیچ راه دیگری برای غلبه بر این همه گیری وجود ندارد جز واکسیناسیون تعداد زیادی از آمریکایی ها.” اگرچه من قصد نداشتم فوراً این کار را انجام دهم ، به همین دلیل مجبور شدم نیازهای خود را برآورده کنم. “

رئیس جمهور بایدن آماده است تا در مورد آزمایش واکسن کرونا و اقدامات واکسیناسیون صبح روز پنجشنبه به روز رسانی کند. NewsNation اظهارات خود را مستقیماً به پخش کننده بالا ارسال می کند.

در هفته های آینده ، بیش از 100 میلیون آمریکایی مشمول الزامات ایمن سازی توسط بایدن خواهند شد. و دولت آن کارفرمایان را تشویق می کند تا اقدامات داوطلبانه دیگری را انجام دهند که ممکن است باعث واکسیناسیون افراد شود یا الزامات آزمایش پیچیده ای را برای آنها فراهم کند.

این در حالی است که قرار است سازمان غذا و دارو این هفته در مورد اینکه آیا دوز اضافی Moderna و Johnson & Johnson COVID-19 باید ارائه شود و در صورت وجود ، چه کسانی باید آنها را دریافت کنند و در چه زمانی این هفته ملاقات کنند.

کاخ سفید و مشاوران ارشد پزشکی آن از برنامه های خود در ماه آگوست برای بهبود تقریباً همه بزرگسالان خبر می دهند که نشان دهنده کاهش قدرت دفاعی و افزایش نوع دلتا است. اما توسط بسیاری از کارشناسان رد شدند که می گویند اطلاعات کمی وجود دارد که نشان دهد آیا استفاده گسترده از عفونت های موفق جلوگیری می کند یا تعداد کل موارد را کاهش می دهد.

ماه گذشته ، FDA تزریق واکسن Pfizer اضافی را برای افراد مسن آمریکایی و سایر گروه های دارای خطر بالای COVID-19 تأیید کرد. این بخشی از تلاش های بایدن برای تقویت دفاع بین تنوع دلتا و پتانسیل پوشش ایمن سازی است.

اضافه کردن مشکل این است که استفاده از مکمل هایی که مارک متفاوتی با تصاویر اصلی شخص دارند اشکالی ندارد. طبق نتایج منتشر شده در روز چهارشنبه ، نتایج اولیه یک مطالعه دولت ایالات متحده نشان می دهد که ترکیب و افزودن پیشرفت ها حداقل به همان اندازه – و احتمالاً برای دریافت کنندگان J&J بهتر خواهد بود. ترکیب و مسابقه این هفته نیز توسط پنل FDA مورد بحث قرار می گیرد.

در حالی که FDA و CDC سرانجام استفاده از پیشرفت های Pfizer را کاهش داده اند ، مقامات دولت بایدن به همراه دکتر آنتونی فائوچی پیشنهاد کرده اند که مهمات بیشتری برای آمریکایی های بیشتر توصیه شود.

دیدگاهتان را بنویسید