این گزارش هشدار می دهد هزینه های گرمایشی بالا در زمستان امسال به دلیل COVID ، زمانی که سرما است ، افزایش می یابدآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – برآورد میزان هزینه ای که آمریکایی ها می توانند برای هزینه های گرمایشی و برق بپردازند در ایالات متحده بسیار متفاوت است. با توجه به چشم انداز پوشش انرژی و انرژی (EIA) در روز چهارشنبه ، هزینه ها با توجه به دمای متوسط ​​زمستان متغیر است. فصل ، اما آمریکایی ها باید برنامه ریزی کنند که هزینه بیشتری را بدون توجه به هر چیزی پرداخت کنند.

جی! آیا افراد بیشتری باید مایل به پرداخت بیشتر باشند؟ EIA ، یک آژانس فدرال ، اعلام کرده است که بین 30 تا 59 درصد بیشتر برای گاز طبیعی ، پروپان ، نفت گرمایش و برق مصرف می شود. EIA می گوید: “با نزدیک شدن به زمستان 2021-22 ، قیمت خرده فروشی انرژی در ایالات متحده تقریباً یا تقریباً چندین سال است. قیمت های بالا به دنبال تغییرات در سیستم های عرضه و تقاضای انرژی در پاسخ به همه گیری کووید -19 است.” در گزارش خود

EIA برآوردی از میانگین فصل زمستان ، 10٪ دما و 10٪ سرمای شدید ارائه می دهد. اگرچه آمریکایی ها هزینه بیشتری خواهند پرداخت ، اما هزینه ها را می توان در فصل سرد زمستان جبران کرد. در این صورت ، قیمت فقط بین 4 تا 30 درصد خواهد بود. این تفاوت زیادی با برآوردهای فصل زمستان دارد ، که می توانید با بودجه مردم مقدار زیادی بخورید.

پیش بینی می شود پروپان و روغن حرارتی افزایش چشمگیری داشته باشند. دمای سرد می تواند هزینه پروپان را تا 94 و برای روغن گرمایش 59 see افزایش دهد. نمودار زیر به طور متوسط ​​برآورد و همچنین برآورد فصل سرد یا سرد را بررسی می کند.

سرد سرد میانگین زمستان سرد
گاز طبیعی 22٪ 30٪ 50٪
پروپان 29٪ 54٪ 94٪
روغن حرارتی 30٪ 43٪ 59٪
شما دعوت شده اید 15٪
منبع: EIA

EIA می گوید: “حتی زمانی که بین انتظارات اقلیمی تفاوت قائل می شویم ، با بازگشت ایالات متحده به رشد اقتصادی به معنای افزایش قبوض انرژی مسکونی در زمستان امسال ، انتظار داریم قیمت انرژی بالاتر باشد.”

EIA گزارش چشم انداز زمستانی را برای فصل زمستان آینده در اکتبر ارائه می دهد. آنها گفتند هزینه بالای گرمایش از COVID ناشی می شود و کمتر از عرضه معمولی است. علاوه بر هزینه بالا ، آنها همچنین هشدار می دهند که اگر فصل زمستان سردتر از حد متوسط ​​باشد ، پروپان و گاز طبیعی می توانند سطوح پایین تری داشته باشند.

الگوی روغن زمستانی EIA همچنین هزینه های منطقه ای را بررسی می کند. به طور متوسط ​​، آنها گفتند که شمال شرقی می تواند هزینه گاز طبیعی (18)) را کمتر از میانگین ملی (30)) پرداخت کند. قیمت پروپان در شمال شرق بالای 47 درصد ، اما زیر میانگین ملی 54 درصد خواهد بود.

از سوی دیگر ، برق در شمال شرقی بالاترین در آمریکا (10) تخمین زده می شود ، در حالی که میانگین ملی آن 6 است.

بیشتر از NEWS10

  • Schenectady High به ادعاهای افزایش خشونت پاسخ می دهد
  • فراخوان برای گسترش هیئت بررسی پلیس جامعه آلبانی
  • مورد گابی پتیتو: پزشکی قانونی علت مرگ را توضیح می دهد
  • امید به زندگی در شهرستان کلمبیا به طور کامل بالغ بر 60 سال است
  • تعداد “وحشتناک” اسلحه ای که توسط TSA طی یک سابقه 20 ساله در تنها 9 ماه کشف شده است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید