بهترین مکمل های غذایی برای چاقی و کاهش وزن


مصرف غذا در طول روز ، اغلب ، تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن ما را تأمین نمی کند. به همین دلیل است که گاهی اوقات برای دریافت مواد مغذی برای بدن و همچنین رژیم غذایی روزانه ، باید مکمل مصرف کنیم. مکمل های غذایی قرص هایی هستند که می توانند حاوی ویتامین ها ، اسیدهای آمینه مختلف و سایر مواد معدنی و آنزیم ها باشند. قرص های تغذیه ای همچنین می توانند با حمایت از متابولیسم یا انرژی بیشتر به ما در کاهش یا افزایش وزن کمک کنند.

نکته مهم در مورد مکمل های غذایی تأثیر و نیاز آنها است. در مجله پزشکی اپل ، انواع چاقی و ریزمغذی ها را بررسی می کنیم.

انواع مکمل های چاقی و کاهش وزن

به طور کلی چاقی و مواد مغذی کم را می توان با توجه به مواد آنها به دو گروه تقسیم کرد. برخی از قرص ها پروتئین مورد نیاز بدن شما را تامین می کنند و می توانند به شما در افزایش وزن کمک کنند. این قرص ها مکمل های چاقی هستند که با حمایت از روند عضله سازی می توانند عملکرد بدن شما را بهبود بخشند. در واقع این پروتئین ها نتیجه چاقی هستند.

کپسول پروتئین

پروتئین برای رشد بدن ، تقویت سیستم ایمنی و بهبود متابولیسم بدن بسیار مهم است. بنابراین مصرف پروتئین برای افرادی که پروتئین مورد نیاز خود را از طریق گوشت دریافت نمی کنند بسیار مهم است. به همین دلیل است که بسیاری از ورزشکاران و افرادی که مایل به افزایش وزن یا بهبود بدن خود هستند از مکمل های پروتئینی استفاده می کنند.

ضخامت و مواد مغذی کوچک

مزایای مکمل های پروتئینی

مکمل های پروتئینی زیادی وجود دارد که می تواند به تامین تمام نیازهای پروتئینی بدن شما کمک کند. اسیدهای آمینه سازنده پروتئین تأثیر عمیقی بر سطح پروتئین بدن شما دارد. بدن برای ساخت هورمون ها و سایر مواد شیمیایی به پروتئین نیاز دارد.

  • مکمل های پروتئینی به شما احساس سیری می دهند و از پرخوری جلوگیری می کنند ، بنابراین می توانند به شما در کنترل وزن کمک کنند.
  • بر اساس مطالعات زیادی در مورد تاثیر مکمل های پروتئینی ، می توان گفت که مکمل های پروتئینی برای عضله سازی بسیار مهم هستند.
  • مکمل های پروتئینی بعد از ورزش می تواند روند بهبود عضلات را تسریع کند.

انواع مکمل های پروتئینی مانند آب پنیر و کازئین می توانند انواع اسیدهای آمینه یا پروتئین های مورد نیاز بدن شما را تأمین کنند. مکمل های پروتئینی در دسته مکمل های سطح چاقی قرار می گیرند و معمولاً برای کسانی که می خواهند وزن خود را افزایش دهند توصیه می شود. این قرص ها در دسته بندی های مختلفی هستند که برخی از آنها را بررسی می کنیم.

همچنین بخوانید: مکانی مناسب برای قند – اریتریتول

پروتئین آن

پروتئین آن یکی از دو پروتئینی است که در شیر گاو یافت می شود. این ممکن است مهمترین پروتئین و نه اسید آمینه باشد که برای عضله سازی در بدن ضروری هستند. پروتئین آن از سه نوع تشکیل شده است که باید یکی را انتخاب کنید. انتخاب شما باید به میزان لاکتوز و پروتئین مورد نیاز شما بستگی داشته باشد. این پروتئین می تواند با تسریع و بهبود عضله سازی به افزایش وزن شما کمک کند.

کراتین

این مکمل پروتئینی می تواند به افزایش حجم ماهیچه ها کمک کند. مصرف ارگانیک باید در هفته اول زیاد باشد تا روند بارگذاری عضلات را تسریع کند. پس از یک هفته می توان میزان مصرف کراتین را تا یک چهارم کاهش داد.

پیدا کردن

مکمل های چاقی بدون عوارض جانبی نیز مفید هستند. این درآمد از نظر کربوهیدرات ، انرژی و پروتئین زیاد است و برای افرادی طراحی شده است که اشتها ندارند اما اضافه وزن دارند. استفاده کنندگان می توانند تأثیر بسیار مثبتی بر روند کاهش وزن داشته باشند.

قرص چاقی بدون عوارض جانبی

پروتئین ها می توانند روند چاقی را تسریع کنند و مکمل های پروتئینی ایمن ترین و بهترین راه برای جبران کمبود پروتئین بدن هستند. به همین دلیل است که می توان گفت مکمل های پروتئینی در دسته مکمل های چاقی بدون عوارض جانبی قرار می گیرند. در حقیقت ، نباید بیش از حد پروتئین بخورید زیرا می تواند عملکرد کلیه را مختل کند.

مصرف مکمل های اضافه وزن برای زنان نیز بی خطر است و می تواند برای افزایش وزن بسیار مفید باشد. بسیاری از مردان از تستوسترون برای عضله سازی و افزایش وزن استفاده می کنند که برای زنان توصیه نمی شود. در واقع می توان گفت که اثرات آن بر بدن زنان بیشتر مشهود است و نمی توان آن را مکمل چاقی بدون عوارض جانبی در نظر گرفت.

افزایش چاقی و کاهش آن

قرص های کاهش وزن

بسیاری از شرکت های دارویی و غذایی در تولید قرص چاقی نقش دارند. قرص های چاقی مورد تایید نیستند و وزارت بهداشت ، درمان و غذا و دارو مسئول اداره این مکمل ها هستند. علاوه بر اطمینان از تأیید قرص های چاقی توسط سازمان غذا و دارو در زمان تعیین وقت ، باید اطلاعات کافی در مورد مواد تشکیل دهنده این قرص ها نیز بدست آورید. در حال حاضر لیستی از قرص های چاقی مورد تأیید وزارت بهداشت وجود ندارد ، بنابراین باید از طریق داروخانه اطلاعات قرص های اضافه وزن مورد تأیید سازمان غذا و دارو را دریافت کنید. سازمان غذا و دارو همچنین لیستی از قرص ها و مکمل های تأیید شده را منتشر کرده است که می توانید قرص های مورد نظر خود را بررسی کنید.

نکته مهم دیگر در مورد خرید مکمل ها این است که مطمئن شوید این مکمل ها برای جنسیت شما ساخته شده اند. قرص های چاق کننده برای زنان از مواد مختلفی تشکیل شده است که در صورت عدم توجه به این موضوع می تواند آسیب های جدی به بدن شما وارد کند.

قرص های ضخامت که عوارض جانبی دارند؟

قرص های چاقی با پروتئین و کربوهیدرات ساخته می شوند و مصرف متعادل آنها به بدن شما آسیبی نمی رساند ، اما استفاده زیاد از محصولات می تواند آسیب های جدی به بدن شما وارد کند. به همین دلیل توصیه می شود این مکمل ها را تحت مدیریت تغذیه مصرف کنید.

انواع مکمل های کاهش دهنده

قرص ها با توجه به مشکل شما مرتب شده اند. قرص ها عوارض جانبی ندارند و در واقع می توانند به دو گروه کلی تقسیم شوند: سرکوب کننده اشتها و تقویت کننده های متابولیک. توصیه می شود قبل از مصرف مکمل ها یک معاینه کامل انجام دهید تا علت افزایش وزن مشخص شود.

قرص های بدون عارضه می توانند گیاهی باشند ، اما این واقعیت که یک داروی کوچک گیاهی است ، تضمین نمی کند که عوارض جانبی نداشته باشد. می توانید اطمینان حاصل کنید که مکمل کوچکی که می خواهید توسط وزارت غذا و دارو تأیید شده است.

همچنین بخوانید: جی! ال کارنیتین چربی سوز است؟ با تکنیک های امروزی که از ال کارنیتین به دست آمده آشنا شوید (بدست آورید ، بدست آورید)

قرص پودر کوچک

این قرص ها معمولاً در ترکیب با متخصصان تغذیه و مربیان باشگاه یا متخصصان تغذیه برای تسهیل و تسریع روند کاهش وزن توصیه می شوند. می توانید مکمل های پودر خوب را از داروخانه تهیه کنید و از داروساز خود در مورد مکمل ها و تأیید آنها سوال کنید. توجه داشته باشید که مکمل های شدید کاهش وزن می توانند تأثیرات زیادی بر بدن شما داشته باشند یا فقط تحت مدیریت تغذیه توصیه می شوند. بنابراین قبل از شروع مصرف مکمل های غذایی ، ابتدا با یک متخصص تغذیه مشورت کنید.

آخرین کلمه

قرص های نرم و چاق کننده برای همه توصیه نمی شود. این قرص ها در بیشتر موارد غیر معمول نیستند و می توانند عوارض جانبی جبران ناپذیری بر بدن شما داشته باشند. در مرحله اول ، با مراجعه به پزشک و معاینه ، مطمئن شوید بیماری خاصی ندارید و سپس ضخامت و مواد مغذی کوچک را زیر نظر متخصص تغذیه مصرف کنید.

https://www.medicalnewstoday.com

/ article / 323093 # نحوه استفاده

https://www.karger.com/Article/Abstract/448665

دیدگاهتان را بنویسید