به روز رسانی چک محرک: تحقیقات می گوید شارژ چهارم برای بسیاری مهم خواهد بود(NEXSTAR) – در حالی که ایالات متحده با افزایش تورم ، کاهش هزینه های نیروی کار و زنجیره تأمین فلج مواجه است ، یک مطالعه جدید نشان می دهد که آمریکایی هایی که در آغاز همه گیری نیاز به تحقیقات محرک دارند ، همچنان رنج می برند.

محققان مرکز آگاهی Capital One دریافتند که سه دور بازرسی های محرک ریاست جمهوری دوبار برای افراد کم درآمد مهم بوده است ، اما به اندازه کافی پیش نرفتند.

این مطالعه در بهار سال 2020 آغاز شد و نویسندگان هر چهار تا هشت ماه یک نظرسنجی از اتباع آمریکایی انجام دادند تا درباره تاثیرات ویروس بیشتر بدانند ، از نحوه استفاده آنها از محرک های خود برای تحریک نظرات خود در مورد بهبود اقتصاد ایالات متحده.

پاسخ دهندگان به سه دسته درآمد سالانه تقسیم می شوند – کمتر از 25000 دلار ، 25000 دلار – 100000 دلار و بیش از 100000 دلار. به نظر می رسد دریافت کنندگان کمتر از گروه های دیگر از پرداخت محرک نهایی برای قبض استفاده می کنند.

به گفته محققان ، بخشی از دلیل آن عدم بهبودی برای فقیرترین کشور است.

شفای جسمانی

این مطالعه نشان داد که در حالی که از دست دادن شغل و درآمد در طول فصل گرم 2020 COVID-19 در ایالات متحده شدید بود ، نحوه مشارکت آمریکایی ها در آن سال بسته به عوامل زیادی متفاوت بود.

در طول بهار ، 32 تا 36 درصد گزارش از دست دادن درآمد را دادند – رقمی که برای یک سوم پایین درآمدزندگان تغییر چندانی نکرده است. با این حال ، برای دو گروه دیگر ، این مطالعه نشان داد که تنها نیمی از پاسخ دهندگان هنوز از دست دادن درآمد خود گزارش می دهند. بیکاری همچنین در بین کارگران سیاه پوست و اسپانیایی / لاتینکس 12 درصد بیشتر از کارگران سفیدپوست بود.

ناامنی اقتصادی نیز موضوعی رایج در میان افراد با درآمد متوسط ​​بود. این مطالعه نشان داد که سطح بدهی برای یک نفر از هر پنج پاسخ دهنده در بهار 2021 بیشتر از قبل از فاجعه است.

تا سال 2020 درآمد واقعی و تعداد کارکنان تمام وقت کاهش یافته بود.

طبق سرشماری ایالات متحده ، متوسط ​​درآمد خانوارها در ایالات متحده 2.9 درصد از 69.560 دلار در سال 2019 به 67.521 دلار در سال 2020 کاهش یافته است ، اولین باری که از سال 2011 به شدت کاهش یافته است. متوسط ​​درآمد واقعی 1.2 درصد از 42.065 دلار به 1.2 درصد کاهش یافته است. 41،535 دلار ، به عنوان تعداد کارکنان تمام وقت ، که 13.7 میلیون نفر کاهش یافته است.

برای مشاهده دستور چهارم تماس بگیرید

برای بسیاری از آمریکایی ها ، کسب درآمد برای استقبال از وام های مسکن ، کارت های اعتباری و قبوض آب و برق یک چرخه ماهانه اضطراب است. این مطالعه نشان داد که در آوریل 2021 ، 46 درصد از افراد کم درآمد گفتند که می توانند حقوق خود را بدون مشوق دریافت کنند.

پس از سومین بررسی محرک – پرداخت 1400 دلار تحت برنامه امداد و نجات آمریکا – عمل تعادل برای بسیاری از افراد کم درآمد دشوار بود. حدود یک سوم از افراد کم درآمد در آگوست 2021 گزارش کردند که برای نگهداری صورت حساب های خود باید از دوستان و خانواده خود وام بگیرند.

هزینه مراقبت از کودکان مبارزه برای پرداخت قبوض را برای بسیاری افزایش داد ، به طوری که 50 درصد از افراد کم درآمد و 30 درصد از افراد با درآمد متوسط ​​در ماه اوت گفتند که آنها مجبور شده اند کار مراقبت از کودکان را کاهش دهند یا کار خود را به طور کلی ترک کنند. این با 18 درصد از دریافت کنندگان برتر مقایسه می شود.

اگرچه بعید به نظر می رسد که کنگره دور چهارم بازرسی های محرک را تأیید کند – زمانی که جمهوری خواهان و دموکرات ها از تأمین بودجه دولت با بسته فعلی 2 تریلیون دلاری بایدن برای بهبود خدمات اجتماعی و مبارزه با تغییرات آب و هوایی می ترسند – محققان The Insight Center تنها “یکی که خواستار هزینه محرک اصلی برای بازگشت به آمریکا است.

در ماه سپتامبر ، یک گروه حمایتی لیگ برتر غیر حزبی (TSCL) هشدار داد که هزینه کالا و خدمات برای افرادی که درآمد ثابت دارند ، ماه ها قبل از هزینه زندگی فدرال افزایش می یابد.

اقتصاددانان دولتی تخمین می زنند که افزایش اخیر تورم به این معنی است که هزینه زندگی در سال 2022 (COLA) نزدیک به 6 درصد خواهد بود ، که جهش شدیدی از 1.3 درصد COLA منتشر شده در سال جاری است.

در حال حاضر ، اتحادیه سالمندان در حال آماده سازی یک کمپین برای تشویق پارلمان به تصویب دور چهارم بازرسی های محرک است که تنها 1400 دلار برای دریافت کنندگان بیمه تامین اجتماعی ارسال می کند.

بیشتر از NEWS10

  • به روز رسانی بررسی محرک ها: تحقیقات می گوید شارژ چهارم برای بسیاری مهم خواهد بود
  • باتربال بیش از 14000 پوند محصولات بوقلمون آسیاب شده را به خاطر می آورد
  • گروه های افراطی از سربازان قدیمی استفاده می کنند. نمایندگان مجلس می خواهند بدانند چرا و چگونه
  • 14/10/2021: اکتبر مبارک
  • به روز رسانی: پلیس روتردام مردی را پس از ضربه زدن با چاقو به دوستش دستگیر کرد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید