جی! دلیل افزایش وزن شرکت کنندگان در “بزرگترین از دست دادن” به دلیل “ژنتیک بد” چیست؟ : تغذیه


من با این قسمت از ویدئویی که در حال تماشای آن بودم ، برخورد کردم ، جایی که ادعا می شد افرادی که بسیار بالغ هستند به دلیل عوامل ژنتیکی به احتمال زیاد روزهای سختی را سپری می کنند. واقعاً ، از نظر من ، اگرچه این واقعی به نظر می رسد ، اما زشت و ناامید کننده به نظر می رسد ، اگرچه من به دلیل این که در ظاهر ناامید کننده به نظر می رسید ، به این اطلاعات شک می کنم ، بنابراین مطمئن نبودم که آن را باور کنم.

من می خواستم منظور این مرد را خوب بفهمم ، بنابراین با این پست مهم reddit روبرو شدم که نشان می دهد چگونه “ژن FTO” منجر به “سطوح بالای گرلین” می شود ، که گرگ دوکت (شخص در ویدیو) می گوید دلیل اینکه فرد احساس گرسنگی می کند

برای ادامه ، چند خبر خوب ناامیدکننده در مورد اینکه چگونه دوقلوها ثابت می کنند که تفاوت در BMI یک زمینه ژنتیکی است ، پیدا کردم (اما چگونه می توان این حقیقت را داشت اگر “خروج بدون کالری” نیز صادق باشد؟ منظورم تحقیق است؟ آیا این بدان معناست که برخی از مردم بیشتر از دیگران گرسنه هستند یا این بدان معناست که برخی افراد در واقع بیشتر احتمال دارد BMI خاصی داشته باشند؟). این مطالعه موارد زیر را بیان کرد: “نتایج حاصل از مطالعات دوقلو نشان می دهد که عوامل ژنتیکی 50 تا 90 differences تفاوت در BMI را تشکیل می دهند.” جی! جهنم حتی به چه معناست؟ جی! اگر “90٪” تفاوتهای BMI ژنتیکی باشد ، جهان چگونه خواهد بود؟ من حتی نمی دانم معنی آن چیست.

دیدگاهتان را بنویسید