لاک پشت لاک پشتی 2 سر در ماساچوست در واقع دوقطبی را نشان می دهدپیشگیری ، توده (WWLP) – در مرکز حیات وحش کیپ در بارنستابل ، ماساچوست ، آنها کشف کردند که لاک پشت دو سر آنها یک لاک پشت است که دارای نقص بیولوژیکی کمیابی است.

بر اساس اطلاعات مرکز حیات وحش کیپ ، وضعیت آنها ، دوسفالی ، می تواند توسط عوامل ژنتیکی و محیطی در طول رشد جنین ایجاد شود. شبیه به دوقلوهای انسان ، این لاک پشت ها دارای چندین قسمت از بدن خود هستند اما دارای قسمتهای مستقل نیز هستند. دوقلوهای بدون نام دارای دو سر و شش پا هستند. اشعه ایکس و آزمایشات نشان داده است که آنها دو خار دارند که بیشتر در زیر بدن مخلوط شده و مسیرهای دستگاه گوارش را جدا می کنند.

لاک پشت ها در Barnstable مشاهده شدند و بلافاصله توسط اداره منابع طبیعی Barnstable برای ارزیابی به بیمارستان آورده شدند. پس از تحقیقات ، همه لاک پشت ها هوشیار و کوشا بودند و تیم دامداری در مرکز حیات وحش کیپ گفت از دیدن رشد دوقلوها خوشحال بودند.

به گفته این مرکز ، در حالی که حیوانات با این شرایط چندان عمر طولانی یا زندگی خوبی ندارند ، به نظر می رسد که دوقلوهای لاک پشت قوی ، قوی ، غذاخور ، شنا و چاق هستند. بر اساس تحقیقات ، لاک پشت ها حداقل از سه پا استفاده می کنند.

یک آزمایش شنا در آبهای عمیق نشان داد که دوقلوهای لاک پشت می توانند شنای ایمن را هماهنگ کنند. مرکز حیات وحش کیپ گفته است که گام بعدی در مورد مطالعه روی این حیوان گرفتن سی تی اسکن برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد ساختار دوقلوهای درگیر است. این کار تا زمانی که اندازه کافی نداشته باشند تا از جاگیری آنها در دستگاه اطمینان حاصل شود امکان پذیر نخواهد بود.

بیشتر از NEWS10

  • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد
  • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود
  • به نظر می رسد گیلدرلند اولین باخت خود را به شاکر می دهد
  • هاکی استادیوم شنندهووا در یک شب بزرگ ، گیلدرلند را می برد
  • زوج کوبلسکیل متهم هستند که پسرش را به خطر انداخته اند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید