8 اصل تغذیه خیار لیمو و مزایای سلامتی آنانتخابات

خیار لیموی تازه یک محصول تابستانی در ایالات متحده است. آنها را در بازارهای کشاورزان و معمولاً در سوپر مارکت ها از اواسط ژوئن تا اواخر سپتامبر پیدا کنید.

خیار لیمو
خیار لیمو و انواع دیگر موجود در بازار. راستش: eatstayfarm

میوه هایی به شکل بیضی ، اندازه توپ تنیس ، به طور متوسط ​​5-7 سانتی متر پیدا کنید و غشای کوچکی در انتهای گل دارند.

میوه های رسیده تر نخرید ، زیرا اندازه آنها بزرگتر است زیرا خوشمزه به نظر می رسد.

ذخیره سازی

در خانه ، در یک اتاق خنک / کشوهای ترد برای استفاده طولانی مدت نگهداری کنید. آنها تا سه روز دوام می آورند و در یخچال با رطوبت 95 درصد نگهداری می شوند.

طرز تهیه و سرو

در خانه ، با آب لوله کشی بشویید تا باقی مانده شن و ماسه و آفت کش ها از بین بروند. فقط یک دستمال بمالید تا خارهای صورت برداشته شود. با استفاده از یک پارچه تمیز یا حوله کاغذی خشک کنید.

تاس را به دلخواه در دستور غذا بچرخانید / بریزید.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

 • مکعب های لیمو خیار را به سالاد اضافه کنید. آنها می توانند جایگزین خوبی برای سایر خیارهای سبز در سالاد / جاذبه ها باشند.

 • خرد شده یا کامل ، می توانید آن را به تنهایی یا همراه با نمک و فلفل میل کنید.

 • مکعب های کوچک / خرد شده به گوجه فرنگی تازه ، سالاد سبز ، لوبیا یا سالاد توفو / پنیر مزه اضافه می کنند.

 • در مکزیک ، خیار لیمو آب می نوشد و سرو می کند آب پاک و ویزا

 • در هند ، یکی از خویشاوندان نزدیک خیار لیمو به این نام معروف است دوساکایا این را تخمک بزنید خیار سبزیجات سامبر در انواع دستور العمل های خوشمزه با سایر سبزیجات و عدس در کاری و خورش سرو می شود.

مشخصات امنیتی

خیار لیمو حاوی مقادیر بسیار کمی از ترکیبات سمی ترپنوئید مانند است کوکوربیتاسین B ، D ، G ، H ، و غیره بنابراین ، آنها به عنوان تقسیم می شوند بدون آروغ متفاوت است ، به این معنی که آنها طعم طعم ها را ندارند و به راحتی هضم می شوند.

با این حال ، برای ایمن بودن ، همیشه قبل از خوردن کل میوه یک تکه خیار کوچک را مزه کنید تا مطمئن شوید که تلخ نیست. اگر به این شکل پیدا شد ، باید همه میوه ها را دور بریزید. در صورت ناراحتی بعد از نوشیدن (تهوع ، استفراغ ، اسهال یا هرگونه احساس بیقراری دیگر) ، فرد باید تقریباً همیشه برای درمان به بیمارستان منتقل شود. (انکار پزشکی)

بازگشت -بازگشت به سبزیجات از جانب خیار لیمو تغذیه. برای مشاهده لیستی جالب از سبزیجات با توضیحات کامل درباره حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها به اینجا مراجعه کنید.

بازگشت -بازگشت به صفحه نخست.

منابع بیشتر:

 1. خیار – برداشت ماه.

 2. خیار لیمو-محصولات ویژه.

 3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

 4. صفحه اطلاعات سرطان دانشکده پزشکی استانفورد – تغذیه کاهش خطر سرطان.

  بهدیدگاهتان را بنویسید