Schenectady High به ادعاهای افزایش خشونت پاسخ می دهدآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – دبیرستان Schenectady با تعدادی اتهام برای افزایش خشونت در کالج روبرو است. پس از بحث طولانی با والدین و والدین ، ​​سرپرست می خواهد مطمئن شود که تغییراتی در جهت حل مسئله ای که احتمال تشدید آن وجود دارد ، ایجاد شده است.

کریس اوگنیبن 21 سال معلم Schenectady High بوده است. هفته گذشته ، او مقابل هیئت مدیره مدرسه ایستاد و درخواست کمک کرد.

“من می خواهم شما به این فکر کنید که هر روز با ترس سر کار بروید. این همان چیزی است که در اینجا در این ساختمان اتفاق می افتد. اوگنیبن گفت ، حادثه پس از شورش. ”

وی در ادامه فهرستی از حوادث قلدری در مدرسه را بیان کرد: همه چیز ، از یک دانش آموز که یک معلم را با اهانت های نژادی تهدید می کند تا اعضای خارج از اجتماع که برای حمله به یک دانش آموز وارد ساختمان می شوند.

در همان روز جلسه هیئت مدیره مدرسه ، اوگنیبن گفت که شش تا هشت دانش آموز از کلاس های مختلف به اختلال در یکی از امتحانات خود ادامه می دهند.

اوگنیبن می گوید: “وقتی به در نزدیک شدم و از آنها خواستم که بروند ، یکی از بچه ها با مشت به سینه ام ، من را با کلمه N خطاب کرد و گفت که قصد دارد با من کار بسیار بدی انجام دهد.”

اوگنیبن گفت که معلمان در زمان خود با رفتار دانش آموزان در حال شکستن هستند و بسیاری از کارکنان می خواهند ترک کنند.

اوگنیبن گفت: “یک مشکل بهداشت روانی در آمریکا وجود دارد و دو سال بیماری کووید -19 این وضعیت را بدتر کرده است.” “در SHS ، خود را در خشونت دانش آموزان و اعضای جامعه نشان می دهد.”

آلبرت مانورینگ – پدر و مادر بزرگ Scheectady – به استفانی ریواس از News10 ویدئویی از حمله فیزیکی دانش آموز به پسرش در خیابان ارسال کرد.

در این ویدئو معلوم شد که یک دانشجو اعلام می کند ، “ما در حال پرش کردن کسی هستیم” ، هنگامی که او از پشت به سمت پسر منورینگ می رود. این دانش آموز همچنان با ضربه و لگد پسرش را به زمین می اندازد.

به گفته منورینگ ، مدرسه او را در مورد اولین حادثه در 29 سپتامبر ساعت 1:30 بعد از ظهر هشدار داد.

منورینگ به استفانی ریواس از News10 گفت که همسرش چند هفته پیش به دلیل سرطان خون درگذشت و در حال حاضر نگران سلامتی پسرش است.

“او دیشب مادرش را دفن کرده بود. اکنون ، من برای زندگی او می ترسم زیرا او دو بار دیگر پریده است. ” در راه بازگشت به خانه چه خواهد شد؟ “

سرپرست مدارس شهر Schenectady ، Anibal Soler ، Jr. ، گفت که او در حال بررسی این حوادث است.

سولر گفت: “می دانید ، تحصیلات ، ما فقط فکر می کردیم که می توانیم آن را به طور معمول پس از فاجعه دوباره آتش بزنیم.”

سولر اذعان داشت که بازگشت به مطالعه کامل شخصی تغییر سختی برای دانشجویان و کارکنان بوده است. دانش آموزان کلاسهای 7 تا 12 Schenectady از مارس 2020 تا آغاز سال تحصیلی 2021 بسیار نزدیک بودند.

سولر می گوید: “بنابراین فاصله زمانی زیادی با محیط برنامه ریزی شده وجود دارد.” “رسانه های اجتماعی تغییرات جدیدی را به بازی اضافه کرده است. بچه ها فکر می کنند می توانند کارهایی را بگویند و انجام دهند و در صورت عواقب آن نشنوند.”

در پاسخ ، Schenectady High روی “مطالعه انتظارات” کار می کند تا پاسخگوی دانش آموزان باشد. در 12 اکتبر ، مدرسه نامه ای به والدین / سرپرستان ارسال کرد و توضیحاتی در مورد انتظارات رفتار دانش آموزان خود و چگونگی همکاری این مدرسه و خانه برای تحقق پیشرفت ها ارائه کرد.

دبیرستان از دوشنبه آینده مقررات منع رفت و آمد را از هشت جلسه در روز به چهار جلسه تغییر می دهد. سولر امیدوار است با این کار زمان صرف شده در راهروها توسط کودکان کاهش یابد و به تحصیلات بیشتری بپردازد.

برعکس ، اگنیبنه گفت که قرار دادن موانع بار سنگینی را بر دوش معلمان خواهد گذاشت. با این حال ، او هنوز امیدوار است که ناظر جدید نگرانی های او را شنیده و به مواردی که به اعتقاد وی پرسنل کارکنان و مسائل ایمنی است ، پاسخ دهد.

اوگنیبن به هیئت مدیره مدرسه گفت: “میراث عدم فعالیت شما می تواند تغییر کند.” “شما هنوز فرصت دارید که خوب کار کنید. این شانس شماست.”

بیشتر از NEWS10

  • پلیس: یک زن در آلبانی گفت اسلحه ای که در هنگام اختلاف بار حمل می کرد
  • یک مورد جدید COVID در آلبی CSD شناسایی شد
  • تمرکز سازمان محلی بر پنجمین “روز مناسب دخانیات”
  • Schenectady High به ادعاهای افزایش خشونت پاسخ می دهد
  • فراخوان برای گسترش هیئت بررسی پلیس جامعه آلبانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید