آلودگی پلاستیکی افزایش می یابد – در اینجا می توانید کاری انجام دهید


پایداری برای چشم انداز نام تجاری HUM بسیار مهم است. این ارزشی است که ما متعهد به ادامه برنامه ها و استراتژی های جدید با شرکای همفکر هستیم.

همانطور که ما روز جهانی 2021 را اعلام کردیم ، HUM بسته بندی خود را به 100٪ پلاستیک آب دریا تبدیل می کند تا آلودگی پلاستیک و تأثیر ما بر محیط زیست را کاهش دهد.

در حال حاضر ، ما خوشحالیم که همکاری جدید خود را با بنیاد Surfrider ، یک سازمان غیر انتفاعی غیر انتفاعی که به حفاظت از اقیانوس ها ، امواج و سواحل ما برای همه مردم از طریق شبکه ای از فعالان قدرتمند اختصاص داده شده است ، اعلام کنیم. با هم ، ما آگاهی از آثار آلودگی پلاستیک و راه هایی را که می توانید برای ایجاد تغییرات مثبت انجام دهید ، افزایش می دهیم.

در مورد خطرات مختلف آلودگی پلاستیکی و نحوه مشارکت در حفاظت از اقیانوس ها و محیط زیست به طور کلی بیشتر بدانید.

آلودگی ریز پلاستیک در تمیز کردن سواحل سرفایدر

آلودگی پلاستیکی چیست؟

آلودگی پلاستیکی شامل تجمع مواد پلاستیکی در محیط است که می تواند بر منابع طبیعی ، حیات وحش و سلامت انسان تأثیر منفی بگذارد. پلاستیک ها نابود نشدنی هستند ، به این معنی که تقریباً تمام پلاستیک هایی که تا به حال تولید شده اند امروزه نیز به نوعی وجود دارند – بسیاری در حالت آلودگی.

تولید پایدار پلاستیک بکر همراه با مجموعه رو به رشدی از این مواد دارای نتایجی است که شامل زمان می شود – به همین دلیل مهم است که درباره این موضوع بیشتر بدانید و از آنجا اقدام کنید.

چرا آلودگی پلاستیکی در امور دریایی

این یک چیز است که بدانیم آلودگی پلاستیک در اقیانوس ها یک مسئله جدی است – اما پرداختن به ارقام دقیق این مشکل یک موضوع دیگر است.

در اینجا برخی از حقایق و ارقام وجود دارد که ممکن است شما را شگفت زده کند:

 • اقیانوس ها 71 درصد از سطح زمین را پوشش می دهند و بیش از 96 درصد آب آن را در خود جای داده اند. با این وجود سالانه 8 میلیون تن پلاستیک وارد اقیانوس ها می شود که 80 درصد فاضلاب را تهدید می کند و بقا و بقای گونه های دریایی را تهدید می کند.
 • هنگامی که پلاستیک به جای تخمین زیست تخریب به محیط طبیعی وارد می شود یا به قطعات کوچکتر و کوچکتر تقسیم می شود – حتی کوچکتر از آنچه که با چشم غیر مسلح به نظر می رسد. این ریزپلاستیک ها سپس در هوا ، شن و ماسه و حتی در تامین آب ، غذا و بدن ما به پایان می رسند.
 • هنگامی که میکروپلاستیک ها در بدن تجمع می یابند ، دانشمندان معتقدند که می توانند خطرات سلامتی مانند اختلال در غدد درون ریز و عدم تعادل هورمونی ، خطرات مربوط به اندام های حیاتی و سیستم عصبی ، نقص عملکرد سیستم ایمنی ، مسائل مربوط به باروری و موارد دیگر را در پی داشته باشند.

همانطور که می بینیم ، جریان آلودگی پلاستیکی به شکل کنونی امکان پذیر نیست زیرا باعث ایجاد یک اثر رقصی می شود که محیط زیست ، تامین غذا و آب بین المللی و سلامت خود ما را به خطر می اندازد. بر اساس گزارش سال 2020 ، انتظار می رود در صورت عدم انجام اقدامات شدید ، سطح آلودگی پلاستیکی در دریا تا سال 2040 سه برابر شود.

خبر خوب این است که نجات اقیانوس ها و کاهش مشکل آلودگی پلاستیکی نه تنها امکان پذیر است ، اما اگر در حال حاضر اقدامی انجام دهیم می توانیم به آن برسیم. سازمانها و افراد به طور یکسان این قدرت را دارند که با ایجاد تغییرات گسترده که در کنار هم می تواند نتایج قابل توجهی را ایجاد کند ، تغییر ایجاد کنند.

پروبیوتیک HUM Gut Instinct در یک بطری پلاستیکی پایدار مهر و موم شده در دریا

اختصاص HUM برای کاهش آلودگی پلاستیکی

با انتقال ما به استفاده از بسته بندی های پلاستیکی که فقط در دریا بسته شده اند ، هدف کوتاه مدت ما این است که معادل 6 میلیون بطری را تا پایان سال از آلودگی نجات دهیم. تا آگوست 2021 ، خوشحال می شویم گزارش دهیم که 3،810،773 بطری ذخیره کرده ایم و برای رسیدن به این نقطه در راه هستیم.

سپس ، تا سال 2025 ، قصد داریم:

 • جلوگیری از ورود بیش از 50 میلیون بطری آب به دریا
 • استفاده از پلاستیک های بکر و استفاده از پلاستیک منفرد در زنجیره توزیع ما حذف شود

آب دریا پلاستیکی در 30 مایلی خط ساحلی یافت می شود که فاقد زیرساخت های بازیافت رسمی است و بنابراین در معرض خطر بالایی برای آلودگی دریایی است. به زبان ساده ، ساکنان محلی برای جمع آوری این زباله ها استخدام شده اند ، که طی فرآیند دوچرخه سواری دشواری برای ایجاد مواد اولیه طی می شود. نتیجه: بطری های پلاستیکی آب بسته شده که نیاز به بکر بودن را کاهش می دهد.

از آنجایی که می دانیم بسیاری از پلاستیک باقی مانده در اکوسیستم باقی مانده است ، انتقال ما به آب بندی پلاستیک ها با استفاده از مواد بازیافتی به جای پلاستیک جدید در بسته بندی ، علامت ما را کاهش می دهد.

در عین حال ، ما خوشحالیم که با بنیاد Surfrider همکاری می کنیم تا اهداف تعهد و پایداری خود را به سطح بعدی برسانیم.

چرا ما با Surfrider همکاری می کنیم

با توجه به اشتیاق جمعی ما در محافظت از اقیانوس در برابر آلودگی پلاستیکی ، طبیعی بود که با بنیاد Surfrider همکاری کنیم تا این اهداف مشترک را دنبال کنیم.

شبکه ملی Surfrider داوطلبان را در جوامع سراسر کشور از طریق پاکسازی ساحل ، آزمایش آب و سایر برنامه ها و رویدادها درگیر می کند تا به آموزش مردم کمک کند و در نهایت تغییرات سیاست را برای حفاظت از منابع طبیعی ما در سال های آینده ایجاد کند.

مری هربرانسون ، مدیر تعاون Surfrider ، می گوید: “تأثیر اضافی احتمالی شبکه فعال Surfrider نشان دهنده قدرتی است که مردم برای ایجاد تغییرات بهتر به آن نیاز دارند.” “فلسفه HUM برای توانمندسازی مردم” شروع از درون “یک ابزار عالی است که به همه ما کمک می کند تا بر تمرکز و درک علامت خود در محیط زیست و راه هایی که می توانیم به آرامی در آن قدم بگذاریم ، کمک کند. بنیاد Surfrider مفتخر است که این همکاری جدید را با HUM Nutrition شروع می کند آگاهی خود را در مورد تهدیدهای اقیانوس ها ، امواج و سواحل افزایش دهیم و ما مشتاقانه منتظر مشارکت جوامع تعاونی خود در فعالیتها و فعالیتهای حفاظتی هستیم. “

زنی با درب بطری که می تواند مانند آلودگی پلاستیکی در دریا به پایان برسد

چگونه می توان آلودگی پلاستیکی را با اثر دائمی کاهش داد

در اینجا چند نکته نهایی در مورد چگونگی مقابله با آلودگی پلاستیکی برای محافظت از اقیانوس ها ، سیارات و یکدیگر آمده است:

این نکته به اندازه کافی ساده است ؛ پس از همه ، شما قبلاً اولین قدم را با خواندن این پست برداشته اید!

1. درباره بحران آلودگی پلاستیک بیشتر بدانید

هرچه بیشتر بفهمید آلودگی پلاستیکی چگونه بر محیط زیست ، زندگی دریایی و سلامتی شما تأثیر می گذارد ، بیشتر احتمال دارد که در برنامه های پایداری خود اقدامی انجام دهید. علاوه بر این ، ممکن است تشویق شوید تا یافته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تا تأثیر آگاهی و فعالیت را ایجاد کنید.

در حقیقت ، نمی توان اندازه این موضوع را در یک پست پوشش داد. با این حال ، ما شما را تشویق می کنیم که در مورد حقایق اضافی آلودگی داده ها و منابع پیشاهنگ قابل اعتماد مانند Surfrider مطالعه کنید تا پیشرفت را بیابید و بیشتر بیاموزید.

2. استفاده پلاستیکی یکبار مصرف خود را کاهش دهید

روش های زیادی برای گنجاندن این نکته در زندگی روزمره وجود دارد. اگرچه ساده است ، اما توجه داشته باشید که این رفتارها پتانسیل ایجاد اثرات قابل توجه در طول زمان را دارند.

در اینجا توصیه های ما برای کاهش استفاده از پلاستیک یکبار مصرف وجود دارد:

 • سعی کنید کیسه های خرید مجدد خود را به سبزیجات خود و سایر سفرهای خرید ببرید.
 • در صورت امکان ، محصولات و محصولاتی را خریداری کنید که در بسته های شیشه ای یا آلومینیومی بسته بندی نشده اند ، در برابر بسته بندی های پلاستیکی. شما حتی می توانید کیسه های چندبار مصرف برای محصولات برای ذخیره روی میوه ها و سبزیجات بخرید. جمع آوری اقلام خشک از بسیاری از بشکه ها نیز به همین ترتیب است. (پاداش: شاید حتی در این راه صرفه جویی کنید!)
 • از بازار کشاورزان خود بخرید تا علائم پلاستیکی و کربنی خود را همزمان کاهش دهید.
 • برای آبیاری روزانه یک بطری آب قابل استفاده مجدد انتخاب کنید. برای خرید آب تمیز بدون خرید بطری های یکبار مصرف روی فیلتر آب لوله کشی سرمایه گذاری کنید.
 • در صورت امکان ، از برگهای پلاستیکی خودداری کنید یا برگهای قابل استفاده مجدد بخرید.
 • در منزل خود یک موجودی پلاستیکی مانند کیسه های یکبار مصرف ، روکش پلاستیکی و سایر وسایل تهیه کنید. در صورت امکان جایگزین های قابل استفاده مجدد ، قابل شستشو و غیر پلاستیکی کنید.
 • از محصولاتی که برنامه های دوستی را دنبال می کنند پشتیبانی کنید و از اقدامات آنها حمایت کنید. به همین ترتیب ، با محصولات مورد علاقه خود تماس بگیرید تا آنها را به تمرکز بر توسعه پایدار تشویق کنید.

3. در سطح بالاتری شرکت کنید

در نهایت ، اینجاست که می توانید حرکات خود را به سطح بعدی برسانید تا تغییرات عمده ای را تجربه کنید ، مانند:

 • با پیوستن به قاب تمیز کردن و Surfrider منطقه خود ، آلودگی پلاستیکی را در ساحل یا آبراه خود کاهش دهید. با دنبال کردن حساب اینستاگرام ما ، با HUM x Surfrider Cleaning به روز باشید و دوستان خود را بیاورید یا در رویدادی نزدیک خود یک مورد جدید تهیه کنید! اگر هیچ تصویر یا ساحل Surfrider در نزدیکی شما وجود ندارد ، می توانید با پاکسازی منطقه آب خود و گزارش نتایج خود به پایگاه داده Surfrider ، نقش خود را بازی کنید.
 • سیاست ها و قوانینی که با تماس با مقامات منتخب در مورد مسائل مربوط به آلودگی دریایی و ضایعات پلاستیکی در منطقه شما به کاهش آلودگی پلاستیک کمک می کند. Surfrider این کار را به راحتی از طریق رایانه در کانال Alert Action انجام می دهد.
 • با مثال راهنمایی کنید. به یادگیری در مورد مشکل آلودگی پلاستیک ادامه دهید و آنچه را که یاد می گیرید با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید!

همانطور که می بینید ، راه های زیادی وجود دارد که همه ما می توانیم در کاهش آلودگی پلاستیک نقش داشته باشیم. با Surfrider ، ما امیدواریم که به آموزش و الهام بخشیدن به جوامع خود نیز بپردازیم و شما را به پیوستن به جنبش دعوت کنیم.دیدگاهتان را بنویسید