کاهش سریع بلغم در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است


در این مقاله ، شما را با انواع مختلف شرایط طب سنتی آشنا می کنم. علاوه بر این ، راه هایی را برای کاهش افراد مبتلا به بلغم ذکر کرده ایم که می تواند مفید و مثر باشد. به عنوان مثال ، چای مانند چای سیاه یا چای توت فرنگی می تواند به شما در کاهش وزن زیادی کمک کند. برای کاهش سریع وزن ، بلغم باید از غذاهایی با طبیعت گرم استفاده کند. (زیرا رطوبت بدن باید از بین برود). اگر منشأ بلغمی دارید ، این نسخه را تا انتها بخوانید.

 کاهش سریع بلغم در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است

کاهش سریع بلغم در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است

در این مقاله ، من در مورد راههای کوچک کاهش بلغم صحبت خواهم کرد:

1. ورزش کنید.
2. توصیه می کنم از روغن سیاه دانه ، شوید و بابونه استفاده کنید. قبل از ورزش ، این روغن را به بدن خود بمالید و آن را تمیز کنید. این برای کاهش وزن بسیار مهم است.
3. از مواد طبیعی (آویشن ، رازیانه ، زیره) استفاده کنید می توانید این مواد را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.
4. استفاده از نوشیدنی هایی که ذکر کردم کمک زیادی به کاهش وزن می کند.
5. مخاط باید به درستی تغذیه شود تا رطوبت از بین برود.
6. مصرف قرص بلغم به از دست دادن رطوبت بدن کمک می کند.

کاهش بیش از 7 کیلوگرم وزن در یک دوره (21 روز)

در سالهای 1997 و 1998 بهترین غذا برای کاهش در ایران تعیین شد

بیش از 10000 نتیجه مثبت و چشمگیر نشانه قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

ابعاد و انواع افراد در طب سنتی

در این بخش ، من درباره وضعیت افراد در طب سنتی بحث کردم. طب سنتی افراد را از نظر شرایط و شرایط به چهار گروه تقسیم می کند:

 • گروه اول: بلغم
 • گروه دوم: نسخه های نمایشی
 • گروه سوم: صفرا
 • گروه 4: سوداوی

در طب سنتی ، افراد با توجه به این چهار شرایط درمان می شوند. اولین قدم برای اطمینان از سلامت ، شناخت احساسات خود (از دیدگاه طب سنتی) است. زیرا اگر اطلاعات مهمی در مورد احساسات خود داشته باشید ، راه بهتری برای داشتن زندگی سالم تر پیدا می شود.

به طور کلی ، می توانم احساسات مردم را در 9 دسته زیر بیان کنم:
1. متوسط
2. گرم
3. سرد
4. باران (باران)
5. خشک کنید
6. گرم و خشک
7. آتش و رطوبت
8. سرد و خشک کنید
9. سرما و باران

برخی از ویژگی های بصری تعیین کننده احساسات است

هر شخصیت دارای ویژگی های خاصی است که می توانیم تعدادی از آنها را نام ببریم:
افرادی که وضعیت Shaun ذخیره می شود: دارای لب های بزرگ ، صورت و قسمت های بدن هستند و زیاد می خوابند.
افرادی که وضعیت آنها گرم و مرطوب است: صورت قرمز دارند.
افرادی که وضعیت آنها گرم و خشک است: صورت زرد دارند.
افرادی که وضعیت آنها خشک استموهای ضخیم و چربی دارند.
افرادی که وضعیت آنها گرم است: میزان موهای آنها بیشتر است.
افرادی که وضعیت آنها سرد است: موهای آنها کمی رشد می کند و معمولاً قدرت چندانی ندارند.

چطور وزن را کم کنیم؟

چطور وزن را کم کنیم

همانطور که گفته شد ، در این مقاله می خواهیم در مورد کاهش افراد مبتلا به بلغم صحبت کنیم. در واقع ، بلغم باید این میزان رطوبت را کاهش دهد زیرا رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است. بنابراین باید از غذاهایی با طبیعت گرم استفاده کنند. بعد ، رژیم غذایی مغذی را برای کاهش سریع بلغم بررسی کردم و به شما دادم.

لازم به ذکر است که افراد مبتلا به بلغم باید ورزش منظم را در برنامه روزانه خود قرار دهند.

در متن زیر ، 4 مورد را ذکر کرده ام که می تواند به سرفه کوچک کمک کند:

1. قرص های مخاطی برای کاهش وزن

قرص های سرفه مخلوطی از گیاهان مختلف (آویشن ، سیاه دانه ، آلوئه ورا و …) هستند و معده را تقویت می کنند. لازم به ذکر است که در صورت حساسیت به هر یک از اجزای دارویی ، قرص را مصرف نکنید. Na مصرف قرص سرفه در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.
قرص های مخاطی معده را تقویت می کند ، بنابراین می تواند به کاهش وزن کمک کند.

جی! قرص های سیاه سرفه واقعا وزن را کاهش می دهند؟

در پاراگراف بالا ، من اشاره کردم که این مواد از چه چیزی ساخته شده اند و به دلیل ترکیباتی که دارند ، معده را تقویت کرده و می توانند به کاهش وزن کمک کنند.واقعیت این است که وقتی معده تقویت می شود ، هضم بهتر است.

این قرص همچنین به فعالیت های گوارشی کمک می کند. افراد مبتلا به بلغم ، زیرا رطوبت بدن آنها بیش از حد زیاد است ، از چاقی رنج می برند ، بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند.

قرص های سرفه یک گزینه عالی برای کاهش رطوبت بدن است و همچنین برای کاهش وزن م andثر و مفید است.

2. چای کوچک برای بیماری بلغم

2. چای کوچک برای بیماری بلغم

در این بخش ، من چای ای را معرفی می کنم که برای وضعیت خلط ضروری است و می تواند در روند کاهش بلغم استفاده شود:

 • چای سیاهمطالعات نشان داده است که چای سیاه برای کاهش وزن بسیار مهم است.

شیوه آماده سازی: آب سرد را داخل کتری بریزید و صبر کنید تا گرم شود. می توانید یک قاشق چایخوری چای سیاه را در یک قاشق بریزید و یک لیوان آب جوش اضافه کنید و حدود پنج دقیقه صبر کنید تا بنوشد.

 • چای نعنا
 • چای گیاهی میوه ای: می توانید با میوه و چای میوه چای درست کنید من می گویم: انبه ، توت یا گیلاس.

طرز تهیه چای توت فرنگی: 20 گرم برگ توت فرنگی را در نیم لیتر آب بریزید و صبر کنید تا بجوشد. و سپس نرم و آرامش بخش.

3. برای مرغ پکن بخورید

Pecan به دلیل آب و هوای گرم برای افراد مبتلا به بلغم مفید است. و خواص زیادی دارد. Pecan همچنین می تواند به یک سرفه کوچک کمک کند. در حقیقت ، باید پکن را در حد اعتدال بخورید. لازم به ذکر است میزان استفاده از Pecan برای افراد مختلف متفاوت و متفاوت است.

فست فود برای کاهش بلغم در طب سنتی

4. فست فود برای کاهش سرفه در طب سنتی

در این بخش ، من به شما برای سیاه سرفه می گویم: برای کاهش سریع وزن ، کافی است ادویه جات ترشی جات مانند دارچین ، زنجبیل ، نعناع (به طور کلی مواد داغ) را به فنجان چای یا قهوه خود اضافه کنید.

زیرا هضم غذا را تحریک می کند. غذا و مواد اولیه خود را بخورید. سعی کنید غذا را به آرامی بجوید ، زیرا این امر به افزایش هضم غذا کمک می کند. سبزیجات گرم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

سبزیجاتی مانند: ریحان ، کرفس ، ترخون. زردچوبه می تواند به شما در سوزاندن چربی کمک کند. و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. دارچین همچنین اشتها را کاهش می دهد. می توانید دارچین و چای میل کنید یا آن را به عنوان ادویه به رژیم غذایی خود اضافه کنید. توصیه می کنم دوبار در روز برای بلغم غذا بخورید.

 • زنجبیل همچنین دارای خاصیت چربی سوزی است و می توانید آن را همراه چای یا غذا و سالاد میل کنید.
 • رزماری متابولیسم را افزایش داده و به هضم غذا کمک می کند ، بنابراین منجر به کاهش وزن می شود.
 • انجام دادن برای کاهش وزن بسیار مفید است و می توانید آن را به رژیم غذایی اضافه کنید.
 • زیره سیاه برای سوزاندن چربی بسیار مهم است و باعث کاهش سریع مخاط می شود. می توانید زیره را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

با کاهش سریع بلغم ، غذاها باید مصرف شوند ، به ویژه میوه ها و سبزیجات که درجه حرارت بالایی دارند. در اینجا میوه هایی که برای بلغم توصیه می شود آورده شده است: خرما ، انبه ، سیب ، میوه ، انجیر ، کشمش. مخاط باید تجویز شود. مخاط باید از ترشی و حبوبات برای کاهش وزن جلوگیری کند.

پیشنهادات مهم

نکات مهم در زندگی روزانه خلط

افرادی که تمایل به سرفه دارند سرد و مرطوب هستند و سرما و رطوبت زیادی در بدن آنها وجود دارد و افرادی هستند که از چاقی رنج می برند. این افراد معمولاً سردتر از دیگران احساس می کنند و تب بیشتری دارند.

افراد مبتلا به بلغم معمولاً چاق هستند و مفاصل بزرگی دارند. در فست فود این افراد غذاهای مرطوب باید کم مصرف شوند. به عنوان مثال ، این افراد باید ماست کمتری بخورند. مخاط به محصولات لبنی و غذاهای تند و تند حساس است و نباید مصرف شود.

لازم به ذکر است که خلط معمولاً از فشار خون بالا رنج می برد. این افراد معمولاً ضعف عضلانی دارند و می توانند به آلزایمر مبتلا شوند. این افراد معمولاً می خوابند و هوس شیرینی روی خلط دارند.

کاهش بیش از 7 کیلوگرم وزن در یک دوره (21 روز)

در سالهای 1997 و 1998 بهترین غذا برای کاهش در ایران تعیین شد

بیش از 10000 نتیجه مثبت و چشمگیر نشانه قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

اگر سرفه می کنید ، نکات من را با دقت بخوانید:

غذاهای سرد نخورید ، بنابراین به این معنی است که مصرف گوشت گاو و گوشت گاو را کاهش دهید زیرا مزاج شما سرد است.
از گوسفند یا بوقلمون گرم استفاده کنید. مصرف عدس ، قارچ و سیب زمینی را محدود کنید.

از موادی استفاده کنید که به طور طبیعی گرم هستند. مواد تشکیل دهنده که منشاء گرم دارند شامل مواد زیر است: زعفران ، دارچین ، هل ، نعناع ، ریحان ، کرفس ، ترخون.

نوشیدن آب سرد برای افراد مبتلا به بلغم خطرناک است.

نوشیدنی های گرم و شربت ها برای خلط بسیار مهم هستند. من به افراد بلغمی توصیه می کنم این نکات را رعایت کرده و از غذاهای گرم طبیعی استفاده کنند.

خلاصه مهمترین نکات

خلاصه مهمترین نکات

تمام استدلال هایی که در این مقاله آورده ام شامل پنج علامت زیر است:

1. رعایت این نکات به کاهش بلغم در کاهش وزن کمک می کند: ورزش کنید ، قبل از ورزش از چربی (سیاه دانه ، شوید و بابونه) ​​استفاده کنید. خوردن مواد داغ (آویشن ، رازیانه ، زیره) و بلغم باید تغذیه مناسبی برای از دست دادن رطوبت داشته باشند.

2. روحیه و روحیات مردم به طور کلی در 9 دسته زیر می توانم بگویم: متوسط ​​، گرم ، سرد ، مرطوب (مرطوب) ، خشک ، گرم و خشک ، گرم و مرطوب ، سرد و خشک ، سرد و مرطوب و هر این مزاج مزایای خود را دارد

3. قرص های سرفه مخلوطی از گیاهان مختلف (آویشن ، سیاه دانه ، آلوئه ورا و …) هستند و معده را تقویت می کنند. واقعیت این است که وقتی معده تقویت می شود ، هضم بهتر است.

این قرص همچنین به فعالیت های گوارشی کمک می کند. افرادی که مزاج بلغمی دارند ، چون رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است ، از چاقی رنج می برند ، بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند. قرص های سرفه یک گزینه عالی برای کاهش رطوبت بدن است و همچنین برای کاهش وزن م andثر و مفید است.

4. من چای را در این مقاله معرفی کردم که به کاهش وزن کمک می کند. Pecan به دلیل آب و هوای گرم برای افراد مبتلا به بلغم مفید است. Pecan همچنین می تواند به کاهش بلغم کمک کند.

5. برای کاهش سریع وزن ، ادویه جات مانند دارچین ، زنجبیل ، نعناع (و ادویه جات ترش) را به فنجان چای یا قهوه خود اضافه کنید. زیرا هضم غذا را تحریک می کند. سبزیجات گرم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید