گروه های افراطی از سربازان قدیمی استفاده می کنند. نمایندگان مجلس می خواهند بدانند چرا و چگونهواشنگتن (نیوزنیوز در حال حاضر) – قانونگذاران در تلاشند تا دریابند که چگونه و چرا گروه های افراطی جانبازان بیشتری را هدف قرار می دهند پس از آنکه مشخص شد حدود 10 درصد از افراد در ارتباط با ماه ژانویه متهم هستند. 6 پایتخت به نحوی با ارتش آمریکا مرتبط است.

جرمی باتلر ، مدیرعامل عراق و سربازان برای افغانستان در ایالات متحده ، روز چهارشنبه در کمیته خانه سربازان گفت: “متأسفانه بسیاری از جانبازان ، بسیاری از سربازان سرباز در شکاف ها گم شده اند و من فکر می کنم که آنها شروع به رسیدن کرده اند.” “آنها شروع به جستجوی آن احساس دوستی کرده اند که از دست داده اند. آنها شروع به جستجوی آن حس ماموریت کرده اند.”

این جلسه ، به ریاست نایب رئیس جنبش دموکراتیک ، مارک تاکانو ، برای بررسی مشکل و پیشنهاد راه حل هایی برای کمک به جانبازان بود.

تاکانو گفت: “وظیفه ما حفاظت از جانبازان است.” “بهترین راه را به آنها بدهید تا هیچ انزوا ، از دست دادن ناگهانی هدف وجود نداشته باشد.”

اکثر جمهوری خواهان که با مسائل مربوط به جانبازان سروکار دارند موافق هستند.

مایکل بست نماینده کنگره گفت: “کار ما این است که به آنها کمک کنیم تا از مزایای خدمات ، خدمات و فرصتهایی که دارند استفاده کنند.” “اگر چیزی مانع از ورود جانبازان به افراط گرایی شدید شود ، این تمام است.”

بر اساس داده های دانشگاه مریلند ، مقامات امسال نزدیک به 80 نفر از افراد دارای سابقه نظامی و افراط گرایی را متحد کرده اند. در مقایسه با حدود 30 نفر در سال 2020 و کمتر از 10 نفر در سال 2019.

جو پلنزر ، دزد دریایی سابق که در این جلسه سخنرانی می کرد ، می گوید: “برای چندین دهه ، گروه های افراطی به دنبال نفوذ به ارتش ما برای آموزش معقول و دسترسی به مواد منفجره بوده اند.”

کارشناسان می گویند گروه هایی از افراط گرایان داخلی که در خشونت شرکت کرده اند ، مانند نگهبانان سوگند ، پسران مغرور و دیگران ، جانبازان را به دلیل تجربه منطقی و پتانسیل رهبری خود هدف قرار می دهند.

باتلر می گوید اغلب ، گروه های افراطی به دنبال دامپزشکان و سربازان وظیفه نظامی هستند تا به دلیل مشروعیت خود مشروعیت خود را افزایش دهند

اکثر جانبازان دستگیر شده در ارتباط با افراط گرایی وظیفه نداشتند.

در آوریل ، وزارت دفاع ایالات متحده یک گروه مطالعاتی رادیکال را اعلام کرد. آنها آموزش را به روز می کنند و پیوندهای افراطی فعلی یا گذشته را در بین اعضای سرویس بررسی می کنند.

بیشتر از NEWS10

  • گروه های افراطی از سربازان قدیمی استفاده می کنند. نمایندگان مجلس می خواهند بدانند چرا و چگونه
  • 14/10/2021: اکتبر مبارک
  • به روز رسانی: پلیس روتردام مردی را پس از ضربه زدن با چاقو به دوستش دستگیر کرد
  • مرد و سگی که با گاز گرفتن انگشت جان خود را نجات دادند ، ماه ها بعد می میرند
  • پلیس ایالت برای یافتن گابریل دومور به کمک نیاز دارد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید