بررسی زیبایی: محصولات هدفمند


در اینجا مجموعه ای از نظرات Beautycounter من است. از پایداری برنده جایزه گرفته تا حمایت ، Beautycounter یک سازمان B است که زیبایی را برای همیشه تغییر می دهد.

نظر زیبایی Kath Eats: محصولات هدفمند

من از زمانی که تصمیم گرفتم مراقبت هایم را تمیز کنم و بلافاصله عضو این شرکت شوم ، در مورد Beautycounter کمی صحبت کرده ام.

من به عنوان مشاور تخفیف به کار رفتم بدون اینکه محصولات زیادی را امتحان کنم و قصد داشتم در مورد کارهایی که هنگام رفتن انجام می دادم بنویسم. همانطور که قول داده بودم ، در طول این سالها محصولات زیادی را تجربه کرده ام. با هم ، ما تا زمانی که من در این شرکت بودم محصولات زیادی را روانه بازار کرده ایم و هنوز چندین محصول وجود دارد که من هنوز آنها را امتحان نکرده ام. (برخی از کنترل های نرم و برخی لوازم آرایشی و همچنین سایه های مختلف).

من همه چیز را از محصولات زیبایی مورد علاقه ام گرفته تا نحوه استفاده صحیح از محصولات مراقبت از پوست را به اشتراک گذاشته ام.

Beautycounter فقط یک برند زیبایی دیگر نیست.

دلیلشو بهت نشون میدم!

بررسی زیبایی: محصولات هدفمند

نقد و بررسی زیبایی من

نقد و بررسی طراحی زیبایی: اصول اولیه چهره جدید

در این پست ، من سه محصول آرایشی تمیز را که بر اساس صورت تمیز ، حتی صورت استفاده می کنم ، به اشتراک می گذارم. جی! تفاوت بین پوست شبنم و دوقلوهای پوست چیست؟ من جزئیات و نحوه استفاده از هر دو محصول را در این پست به اشتراک می گذارم.

نقد و بررسی ریمل Beautycounter: به بزرگترین ریمل فکر کنید

من باید کیف زیبایی تمیز خود را داشته باشم ، من نظر صادقانه خود را درباره Beautycounter Mascara for All به اشتراک می گذارم – چشم نواز است!

سرم ویتامین C + بررسی فوری لایه برداری: محصولات برای پوست های سبک

خلاصه “Glow Duo” و سرم All Bright C برای لایه برداری پوست AM و PM. هر دو به درخشندگی و صافی کمک می کنند.

Countersun Review: بهترین شیشه خورشیدی ایمن

در این پست ، من توضیح می دهم که چرا ما در استفاده از کرم های ضد آفتاب ایمن برای کل خانواده دقت می کنیم.

Pure Deo Review: عطری برای شما

بدنبال دئودورانت خالص هستید؟ Beautycounter Deo کاربردی ، معطر ، فاقد آلومینیوم و همراه با بسته بندی مجدد است.

مرور زمان Countert: روش پیری Beautycounter

این خط مراقبت از پوست است که صبح و شب استفاده می کنم. ترکیب ضد پیری Beautycounter از یک جایگزین مطمئن برای رتینول در هر محصول استفاده می کند – زیبا و آبرسان است (برای پوست خشک و / یا پوست بالغ خوب است)!

مروری بر رژیم Beautycounter: محصولات برای نوع پوست

این پست مجموعه های مراقبت از پوست ما را خلاصه می کند و برای انواع پوست های چرب ، آکنه ای ، خشک و حساس توصیه می شود.

محصولات پوست خشک: محصولات خشک پوست برای پوست های خشک

پست سر تا پا از مجموعه آب ما.

نقد و بررسی مشاور: آنچه من در مورد مشاور ریاضی زیبایی دوست دارم

جی! باید بدانید که آیا واقعاً مشاور زیبایی است؟ در اینجا آنچه را که واقعاً درباره مربی بودن دوست دارم و آنچه را که هفته و هفته انجام می دهم ، به اشتراک می گذارم!

محصولات هدفمند

جی! آیا چیزی بازبینی بدی دارد؟

شاید با خود فکر کنید: آیا محصولاتی وجود دارد که من آنها را دوست ندارم؟ به طور طبیعی ، بله. من نمی توانم در مورد بسیاری از آنها بنویسم!

آرایش چشم را پاک کنید

پاک کننده آرایش چشم به چشم من آسیب می رساند ، بنابراین دیگر از آن استفاده نمی کنم. اکثر مردم آن را دوست دارند ، اگرچه این فقط من هستم.

کرم دور چشم Countermatch

من فکر می کنم Cream Countermatch Eye کمی مه است. من کرم دور چشم Ultra Ultra Eye Eye Cream رو ترجیح میدم.

شامپو روزانه + کولر گازی

وقتی از شامپو و نرم کننده روزانه استفاده می کنم ، رایحه مورد علاقه من برای همیشه نیست. من “بوی شامپو” را از روزهای Herbal Essential در دوران کودکی ام دوست داشتم. من در واقع این شامپو Herbal Essence Birch Bark Bark را برای توس امتحان کردم ، به طور طبیعی ، و به دلیل اینکه دارای گواهینامه EWG است ، اما این بود هم قدرت برای من! از زمان انتخاب سبز ، تحمل من در برابر بوها باید تغییر کند. فعلا به شامپو BC برگشتم.

مداد مرور چشم

من ژل درخشان ابرو را ترجیح می دهم (و من دختری در حال مرور نیستم)

ریمل مژه و ابرو

من چند سال است که از یک ریمل ماندگار استفاده می کنم و آن را به اندازه کافی دوست داشتم ، اما دوست نداشتم چوب ریمل به آن اضافه شود. خوشبختانه ، ریمل کاملاً جدیدی راه اندازی شده است و بسیار زیبا است! می توانید نقد کامل من را اینجا بخوانید.

واقعیت جالب: من عاشق دوست داشتن نیستم

وقتی که آن را امتحان کردم از Dew Skin (خورش رنگی ما با SPF) خوشم نیامد. من مطمئن نبودم که تبلیغات در مورد چه چیزی بود. اما تبدیل به مال من شده است محصول مورد علاقه شما، و من می گویم اکنون این جزیره بیابانی من است! من هر روز آن را می پوشم حتی اگر از خانه خارج نشوم.

kath holding uzuricounter ریمل بزرگ فکر کنید

جی! جی! در مورد زیبایی به عنوان یک شرکت به طور کلی؟

پس از عضویت در شرکت برای بیش از دو سال ، هیچ حرف منفی ندارم. از تجربه من ، ارتباطات ، آموزش ، مشاوره با جامعه و خدمات به مشتریان همه تجربه های خوبی بوده اند.

و آیا می دانید مردم چقدر می گویند “این شرکت ها متعلق به دزدان هستند”؟ من هرگز برای فروش ، خرید یا انجام کاری که نمی خواستم انجام دهم تحت فشار قرار نگرفته ام. من آن را با همکارانم دریافت نکرده ام. FYI tu!

در اینجا بیشتر در مورد آنچه Beautycounter ، B Corp ، نشان می دهد:

آموزش دهید ، طرفداری کنید ، بسازید

آموزش دادن

هرچه بیشتر در مورد Beautycounter و علم پشت محصول یاد بگیرم ، بیشتر تعجب می کنم که چرا اوایل سعی نکردم. (من بارها قبل از گفتن بله نه گفتم!) فلسفه شخصی من در مورد غذا و تغذیه (معروف به FOOD REAL) مطابق با استانداردهای Beautycounter و روند انتخاب مواد اولیه باز است.

من برچسب های تغذیه را به عنوان RD می خوانم (خوب ، این یک تکه کوچک از آن بود!) و اکنون می توانم به دیگران کمک کنم تا برچسب روی محصولات مراقبت شخصی خود را بهتر بشناسند و محصولات بدون مواد مضر را انتخاب کنند. تعادل!

وقتی صحبت از رفاه ما می شود ، من فکر می کنم ما می توانیم روی آنچه که در بدن خود قرار می دهیم تمرکز کنیم ، و در حالی که من معتقدم که نمی توان از رژیم غذایی خوب و مملو از غذاهای بومی ، ارگانیک و خوب تغذیه شده (+ شیوه زندگی سالم) پیشی گرفت. ما در بدن خود قرار می دهیم نیز مهم است. این یکی از مواردی است که “انجام آن صدمه ای به من نمی رساند” که باعث می شود در انتخاب خود احساس خوبی داشته باشم.

هدف Beautycounter این است که به مصرف کنندگان آموزش دهد که چگونه و چرا انتخاب محصولات مراقبت شخصی ایمن مهم است.

مدافع

Beautycounter نه تنها ایمن ترین محصولاتی را که تولید می کند ایجاد می کند ، بلکه محصولات دارای هدفی هستند – پیشرو در ایجاد تمام زیبایی های خالص. حسابداران زیبایی از صدای خود در سطح ملی و ملی برای حمایت از تغییرات قانون در صنعت استفاده می کنند. از سال 2013 ، ما بیش از 135000 ایمیل ارسال کردیم ، بیش از 10 هزار تماس برقرار کردیم و بیش از 1250 جلسه با نمایندگان مجلس برگزار کردیم.

در اینجا درباره پیروزی دفاعی ما بیشتر بدانید.

آهنگسازی

Beautycounter در فضای زیبایی خالص پیشرو است زیرا فرآیند انتخاب مواد ، جستجو و شفافیت بی نظیر است. Beautycounter بیش از 1800 پیوند مشکوک یا خطرناک را در همه محصولات ممنوع می کند (در حالی که آمریکا فقط 30 مورد را محدود می کند).

بسیاری از محصولات توسط گروه کاری محیط زیست تأیید شده اند – استاندارد طلا در زندگی پاک.

Beautycounter برای به دست آوردن مواد از منابع غیر GMO و پایدار کار می کند که بیشتر آنها ارگانیک هستند و بیش از 80 of از مواد طبیعی یا گیاهی هستند. با هم ، نه تنها محصولات گرفته می شوند ، آزمایش می شوند و به شدت آزمایش می شوند ، بلکه عملکرد آنها مشابه سایر مارک های معتبر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلاش های پایداری و حمایت ما + اهداف بزرگ برای آینده ، گزارش پیام های جامعه Beautycounter 2020 را بررسی کنید!

بررسی زیبایی در رسانه ها

بسیاری از قطعات مطبوعاتی وجود دارد که در مورد تلاش ها و مراحل دستیابی به محصول ایمن به دست همه صحبت می کنند. من چند مورد را در اینجا پیوند داده ام:

علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید؟

آن را در لیست ایمیل زیبایی VIP من بیابید! با عضویت ، اولین نفری خواهید بود که از فروش و هدایای رایگان مطلع می شوید ، رنگ پوست و مورد علاقه من را دقیق تر می بینید و درباره زیبایی خالص بیشتر می آموزید.دیدگاهتان را بنویسید