جی! هل سلتزرها آنطور که به نظر می رسند سالم هستند؟


جی! Hard Seltzers برای شما مضر است یا واقعاً سالم است؟ ما از دو متخصص تغذیه ثبت نام کردیم که متخصص آنها چه کار می کند.

حرکت کنید ، شراب ، آبجو و روح: مشتریان با استفاده از یک نوع جدید و تازه الکل که دارای روابط عمومی خوبی است ، به آرامش خود ادامه می دهند.

بر اساس گزارش صنعت تحقیقات گرند ویو ، انتظار می رود بازار سخت سلتزر با نرخ رشد ترکیبی سالانه رشد کند 16.2 درصد تا سال 2027. به امید بهره مندی از این وضعیت ، سران صنعت نوظهور نوشیدنی ها و مارک ها در حال آماده سازی هستند تا پول سفید خود را به دست آورند.

یکی از نکات مهم در فروش این نوشیدنی های دنج مشخصات تغذیه ای مختصر آنها است. اما چی؟ آیا آنها آنطور که فروشندگان ادعا می کنند سالم هستند یا سلتزرهای سخت برای شما مضر هستند؟

در زیر ، دو متخصص تغذیه هر آنچه را که باید در مورد محتوای رژیم غذایی پیچیده سلتزر (یا فقدان آن) بدانید ، به اشتراک می گذارند.

سلتزر سفت شده چیست؟

سلتزر سخت که به نام سلتزر الکلی و سولترز خوشه ای نیز شناخته می شود ، حاوی آب گازدار ، الکل و طعم میوه است.

محتوای الکل بر اساس:

  • شکر نیشکر تخمیر شده
  • جو خراب شده یا غلات بدون گلوتن

اجزای تغذیه ای

اغلب به سلتزر سخت شده نوعی الکل سالم داده می شود. امی شاپیرو MS ، RD ، CDN ، بنیانگذار و مدیر Real Nutrition در نیویورک خاطرنشان می کند: “برخی از مارک های سخت سلتزر حتی افراد را مجبور به نوشیدن محصولات خود با لباس بدنسازی می کنند.”

او می گوید که بیشتر سلت های خوشه ای فاقد گلوتن هستند (به استثنای کسانی که جو آلوده دارند). به همین دلیل ، آنها هستند برای افرادی که عدم تحمل یا حساسیت به گلوتن دارند جذاب است.

لورن اسلایتون ، MS ، RD ، بنیانگذار Merchants در نیویورک می افزاید: “من مصرف کنندگان را درک می کنم که به دنبال یک سلتزر جامد هستند ، زیرا قند و نشاسته کمتری می فروشد.”

با این حال ، این خدمات لزوماً این نوشیدنی ها را با شیوه زندگی سالم سازگار نمی کند. از این گذشته ، هنوز الکل است.

محتویات الکل سخت Seltzer

ظرفیت الکل با حجم الکل (ABV) اندازه گیری می شود. اسلیتون می گوید: “بیشتر آبجوها در حدود 5 درصد ABV ، 12 درصد شراب و 40 درصد شربت می چرخند.”

با این حال ، وقتی صحبت از سلتزر سخت می شود ، او معتقد است که ABV با مارک متفاوت است و افزایش سطح الکل آنها را دشوارتر می کند. برخی از آنها به چهار درصد می رسند ، در حالی که برخی دیگر 12 درصد یا بیشتر هستند. “

قدرت نوشیدنی های الکلی و میزان مصرف منظم شما بر میزان سالم بودن مصرف شما تأثیر می گذارد.

دوستانی که یک مشروب الکلی با باربیکیو به اشتراک می گذارند

جی! سلتزر سفت شده بهتر از انواع دیگر الکل است؟

آیا می خواهید بدانید چگونه ناخن های دست و سایر غذاهای کنسروی شما با انواع دیگر الکل برخورد می کنند؟

به عنوان یک یادآوری ، در اینجا یک اشاره سریع به اندازه طبیعی هر کدام است:

  • سلتزر سخت = 12 اونس (یک قوطی)
  • شراب = پنج اونس
  • آبجو = 12 اونس (یک قوطی)
  • روح = 1.5 اونس (یک شات)

Seltzer سخت در برابر شراب

شاپیرو استدلال می کند که میزان قند سلتزرهای سخت اغلب کمتر از شراب است. او همچنین تأکید می کند که آنها در ABV پایین تر هستند ، “معمولاً حدود چهار تا شش درصد” ، به جز خرده فروشان در انتهای بالاتر.

با این اوصاف ، اسلایتون به غاری در مقابل شکر اشاره می کند که شراب خواران می توانند از آن قدردانی کنند.

او می گوید: “سفیدپوستان کمتر از دو گرم قند دارند و در واقع کمی کمتر”. “اما آنچه اکثر مردم متوجه آن نیستند این است که شراب خشک – به شکل pinot grigio – تقریباً همان تأثیر را دارد.”

سلتزر سخت در برابر آبجو

اسلیتون در همان نامه درباره محتوای قند به این واقعیت اشاره می کند که آبجو معمولاً قند ندارد. (این مگر اینکه آبجو شیرین و انواع دیگر میوه و شکر اضافه شده به مزه را انتخاب کنید.)

با این حال ، “آبجو دارای کربوهیدرات بالایی است و 13 گرم در هر بازکن دارد”. بنابراین اگر سعی می کنید میزان مصرف کربوهیدرات خود را کنترل کنید (یا از رژیم غذایی کم چربی مانند کتو پیروی می کنید) ، یک سلتزر جامد می تواند گزینه بهتری باشد.

Seltzer سخت در برابر روح

اسلیتون معتقد است که مانند بسیاری از آبجوها ، اکثر الکلها صفر گرم شکر دارند – مگر اینکه حاوی قند اضافه شده برای تهیه الکل خوشمزه باشند. علاوه بر این ، هنگام نوشیدن الکل ، ممکن است مخلوطی داشته باشید که ممکن است حاوی قند باشد.

اما در مورد نشاسته؟ او می گوید: “در واقع ، پنجه سفید دارای دو کربوهیدرات کم در هر بازکن است ، اما یک تکیلا حاوی صفر گرم کربوهیدرات است.” “به نظر می رسد که ناگهان سلتزرهای سخت چیز خاصی نیستند!”

جی! آبیاری سخت سلتزر؟

از آنجا که آب گازدار غیر الکلی می تواند در مصرف روزانه شما نقش داشته باشد ، آیا شما؟ این می تواند به سراغ یک همکار مزخرف برود؟

متأسفانه شاپیرو بدون هیچ مشکلی به این سال پاسخ می دهد. او می گوید: “الکل برای شما اصلا مفید نیست ، زیرا برای بدن سمی تلقی می شود.” “همچنین باعث کم آبی شما می شود.”

به همین دلیل ، وی نوشیدن یک لیوان آب به دنبال هر بار مصرف الکل و همچنین “یک لیوان بزرگ قبل از خواب اگر در آن روز چند نوشیدنی نوشیدید” توصیه می کند.

شخصی برگها را در یک لیوان سلتزر سفت و میوه اضافه می کند تا برای سلامتی مفید باشد

نحوه انتخاب سخت ترین Seltzer rich

همه متخصصان تغذیه توصیه می کنند با دقت برچسب ها را بررسی کرده و از ادعاهای بازاریابی فراتر رفته و یک سلتزر سخت پیدا کنید که با اهداف سلامتی شما تداخل نداشته باشد.

در اینجا نکات مهم آنها آمده است:

  • یک کاربر آگاه باشید. شاپیرو خاطرنشان می کند که بسیاری از مارک ها دوست دارند با استفاده از کلمات متنوع “تمیز عمل کنند” که می تواند استفاده از شیرین کننده های مصنوعی و سایر افزودنی های ناسالم را پنهان کند. یادگیری نحوه استفاده از کتاب مقدس به شما کمک می کند تا یک مخزن سالم پیچیده تر پیدا کنید و همچنین می توانید در موارد دیگر نیز به شما قدرت دهید.
  • چیزهای خوب پیدا کنید. شاپیرو ادامه می دهد: “من می گویم که” ارگانیک “یا” بدون قند اضافه “بهترین گزینه برای کلمات تماس است.” اگر نکته فوق را نادیده بگیرید ، ممکن است بخواهید بررسی کنید که seltzer انتخاب شده شما به وضوح آن را طعم شیرین و مصنوعی می نامد. اسلایتون می افزاید که سلتزرهای سالم تر به نوعی میوه واقعی خواهند داشت ، که نباید خیلی شیرین باشد یا کربوهیدرات زیادی را بارگیری کند.
  • مراقب قرار گرفتن در معرض BPA باشید. Hard Seltzers اغلب در قوطی های آلومینیومی عرضه می شوند که اسلایتون می گوید می توان آنها را با BPA پر کرد. وی هشدار می دهد: “BPA یک اختلال غدد درون ریز است و الکل می تواند شستشوی بیشتری از این مواد شیمیایی را انجام دهد.” اگرچه فقط 10 درصد از محصولات کنسروی هنوز حاوی این ماده شیمیایی هستند ، اما منبع اصلی قرار گرفتن در معرض BPA باقی می مانند. اگر نگران عوارض جانبی هستید ، ممکن است بخواهید مستقیماً با محصولات سخت سلتزر تماس بگیرید تا در مورد بسته بندی آنها تحقیق کنید یا به جای آن نوشیدنی ها را در بطری های شیشه ای تغییر دهید.

نکته اصلی

بنابراین آیا پاسخ واضحی به این س ifال وجود دارد که آیا سیلتسورهای سخت برای شما مضر هستند؟ جی! آیا می توانند تغذیه بهتری داشته باشند؟

اسلایتون در پایان می گوید: “من در مورد سلتسورهای سخت موضع سختی نمی گیرم.” “این انتخاب بهتری در مقایسه با انواع دیگر الکل است – اما با وجود فروش آنها از غذاهای سالم فاصله زیادی دارد. و در حالی که ما می توانیم موها را با مقایسه ارواح با آبجو و سلتزر سخت تقسیم کنیم ، بهترین شرط شما این است که تعداد نوشیدنی ها را پیگیری کنید. نوشیدنی هایی که می نوشی “

این به سلامت کلی شما و اهداف خاص رفاه شما کمک می کند. به عنوان مثال ، اگر مدیریت وزن نگران کننده است ، او توصیه می کند مصرف الکل خود را کاهش دهید (چهار نوشیدنی در هفته برای زنان ، هفت نوشیدنی در هفته برای مردان) تا نتایج خوبی را ببینید.

شاپیرو می افزاید: “کالری ناشی از الکل هیچ گونه تغذیه ای را ارائه نمی دهد ، بنابراین هیچ چیزی ندارد” ، همچنین این امر مستلزم این است که شما بر تمام برنامه تغذیه خود تمرکز کنید.

با توجه به نکته اخیر ، هر دو RD بیان می کنند که اگر شما به طور معمول الکل نمی نوشید ، فرض بر این که رفاه سولترهای سخت نباید شما را مجبور به شروع کند.

دیدگاهتان را بنویسید