مرد هادسون پلیس را هدایت می کند و در رودخانه رانندگی می کندهادسون ، نیویورک (نیوز 10) – یک مرد هادسون پلیس را به سمت خودروی آسیب دیده هدایت می کند و او ماشین خود را از طریق رودخانه هادسون عبور می دهد. اداره پلیس هادسون گفت مایکل وست 29 ساله از هادسون در 12 اکتبر دستگیر شد.

پلیس گفت که آنها ساعت 9 شب به دلیل یک اختلاف خانگی به محل اقامتی در هادسون فراخوانده شدند. این زن گزارش داد که او و دوست پسرش با هم دعوا می کنند و او به دارایی اش نفوذ می کند.

وقتی پلیس به محل رسید ، مردی که اکنون در غرب شناسایی شده است ، خانه را ترک کرده و از ماشین خود پیاده شد. پلیس گفت که او تقریباً به یکی از مسافران پلیس آنها ضربه زده و هنگام رانندگی به دو اتومبیل پارک شده برخورد کرده است.

پلیس گفت که وست وارد جاده تعمیر و نگهداری مشابه راه آهن شد. به آمتراک توصیه شد که قطار را مدتی روشن نگه دارد. پلیس اخیراً به دلیل نگرانی های امنیتی و لگد زدن زباله و زباله عملیات را متوقف کرده است.

در حین گشت زنی در منطقه ، پلیس گفت که در صورت غرق شدن خودرو در رودخانه ، حدود ساعت 21.30 شب پیدا کرده است. شواهد موجود در محل نشان می دهد که این خودرو چند صد یارد از جاده ، از طریق پوشش گیاهی ضخیم ، عبور کرده است تا اینکه به تیر تلفن برخورد کرده و به هوا در رودخانه رفته است.

پلیس وست را دستگیر کرد. پلیس گفت که او از آسیب ستون فقرات شکایت کرده و به بیمارستان مموریال کلمبیا منتقل شده است. پلیس گفت وست گفته می شود که سر پرستار در حالی که در بیمارستان بوده ضربه ای به سر او وارد کرده است.

غرب هنوز محاکمه نشده است. او منتظر اتهامات رانندگی در حالت مستی ، ضرب و جرح ، سوء رفتار جنایی و تخلفات متعدد از وسایل نقلیه و ترافیک است.

بیشتر از NEWS10

  • Schenectady High به ادعاهای افزایش خشونت پاسخ می دهد
  • فراخوان برای گسترش هیئت بررسی پلیس جامعه آلبانی
  • مورد گابی پتیتو: پزشکی قانونی علت مرگ را توضیح می دهد
  • امید به زندگی در شهرستان کلمبیا به طور کامل بالغ بر 60 سال است
  • تعداد “وحشتناک” اسلحه ای که توسط TSA طی یک سابقه 20 ساله در تنها 9 ماه کشف شده است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید