مقابله با سرکوب سیستم ایمنی و تغذیه


چگونه ما میتوانیم بهبود عملکرد سیستم ایمنی در کودکان و بزرگسالان تحت فشار جسمی یا روانی؟

متخصصان سیستم ایمنی”-ترکیبات که می تواند سیستم ایمنی بدن ما را کنترل کند معمولا– ”است گرفتن بیشتر و بیشتر محبوب می شود. ثه اما شهرت اغلب منجر به ادعای اعتماد بیش از حد و آثار مضحک می شود. چنین حیوانات افسانه ای قرن ها شکار شده استبه تیبازار فعلی آن مملو از انواع مکمل ها است چرم طلایی نویدبخش”-کم هزینه و بدون سمت تاثیر می گذارد ، اما سیستم ایمنی بدن ما را تقویت می کندsبه زیاد است فقط تکرار کنوارد شدن ادعا بدون هیچ مشکلی قابل توجه علوم پایهپس زمینه ” از آنها حمایت کنید از سوی دیگر ، بتا گلوکان وجود دارد که از بین رفته است بیشتر از 10 هزار مطالعه علمی و آزمایش بالینی. صبر کن ، داری؟ اگر به خاطر دارید بeta-glucan یک فیبر در مخمر تغذیه ای است که من ذکر کردم اصلی روی ویدئوی من حفظ کار حفاظتی برای ورزشکاران و مخمر تغذیه، و همینطور است آمد نزول کردن دوره های بیماریهای شایع در کودکان خردسال. جی! برای بزرگسالان؟

اما ، فاول ، چرا آن ها نمی توانند محققان آیا فقط واکسنی برای مقابله با ویروس سرماخوردگی تهیه کرده اید؟ چون آنجا است یک ویروس سرماخوردگی معمولی وجود نداردبه حپایین از ویروسهای مختلف است مرتبط در ایجاد چنین علائم سرماخوردگی، که است چرا تمایل زیادی برای دریافت مکمل عمومی ایمنی غیرطبیعی وجود دارد که کار می کند در سراسر هیئت مدیره، همانطور که در ویدیوی خود بحث کردم فلش بک جمعه: بهترین غذا برای مقابله با استرس ناشی از نقص ایمنیبه

ایمونوگلوبولین A (IgA) یک آنتی بادی است که نقش مهمی در محافظت از غشاهای مرطوب ما مانند چشم ، بینی و دهان ما دارد. همانطور که در 1: 2 مشاهده می کنید7 در معدن ویدیو، بمکمل اتا گلوکان ممکن است اضافه کردن سن سطح بزاق ظرف چهار روز با دوز روزانه 400 میلی گرم ، اما نه که در 100 میلی گرم بنابراین، تاثير گذار جلد است تقریبا پیدا شد دو هر روز قاشق غذاخوری مخمر مغذی ، اما نصف قاشق چایخوری مولد نیستبه من ارزش قاشق کار زیادی نکرد تا شرکت کنندگان در مطالعه اجرا شدبه همانطور که در 1:48 در من مشاهده می کنید ویدیو، تیچند ساعت بعد از 50مسابقه دقیقه سخت دوچرخه در محیط های گرم و مرطوب ، کسانی که از مخمر بتا گلوکان استفاده می کردند ، همان مکمل IgA را دریافت کردند. با این حال ، باتا گلوکان ناموفق افزایش فعالیت ضد میکروبی گلبول های سفید خون آره موضوعاتی که می گرفتند در باره قاشق ارزش روز، همانطور که در ساعت 2:06 در معدن مشاهده می کنید ویدیوبه اما آنچه ما به آن اهمیت می دهیم این است درمانگاه نتایج. جی! کسانی که از دستکش بتا استفاده می کنند کمتر دچار عفونت می شوند؟

جی! یک مطالعه تغذیه دو طرفه-کور ، تصادفی و کنترل شده با دروازه چطور؟ دیدن اگر بتا گلوکان مخمر می تواند سیستم ایمنی بدن ما را بهبود بخشد؟ خوب به نظر می رسد! یکصد مردم آنها بودند پس از 26 هفتهبه پنجاه موضوع دریافت کردند حدود یک قاشق چای خوری مخمر مغذی‘s ارزش بتاگلوکان در روز ، و نصف دیگر آن را دریافت کردند آ ایروسمیث شركت كنندگان آنها تعداد قسمتهای سرماخوردگی خود را محاسبه کردند ، و تفاوت معنی داری وجود نداشت. منf اگر نگاه کنید تو در نیمه اول سال زمان خواندن، در فصل زمستان ، مشخص شد که در گروه بتا گلوکان عفونت های کمتری وجود دارد، ببیرون به عقب برگردید و اطلاعات خود را پس از این واقعیت بررسی کنید است باصطلاح تجزیه و تحلیل پس از وقوع ، که جامعه علمی با آن روبرو است زیرا احتمال اینکه نتایج شما بر اساس شانس باشد را افزایش می دهد. با این حالبه نظر می رسد کسانی که در طول بتاگلوکان رنج می بردند در واقع علائم شدیدی داشتند، همانطور که در ساعت 3:09 در معدن می بینید ویدیوبه همان مطالعه ، بیشتر او داشت همان نتیجه تیشدت تب ممکن است آن را داشته باشد کاهش می یابد ، اما در تحلیل اصلی ، وجود داشت تفاوت معنی داری در تعداد دفعات ابتلا به تب در افراد وجود نداشت.

مطمئن، “تفاوت معنی داری وجود ندارد بین گروه های درمانی و دارونما در تعداد SRI [symptomatic respiratory infection] فواصل آنها بودند ظاهر در موضوعات دیگر، و آنجا بود nیا ضروری است اثر در مورد پیامدهای بالای عفونت های دستگاه تنفسی یا سo به طور کلی ، نتیجه این شد ناامید کننده

اما ، یک لحظه صبر کنید جی! درمورد من قبلی ویدیو که در ابتدای این مقاله به آن اشاره کردم؟ من در مورد ذخیره عملکرد محافظ در ورزشکاران و مخمر تغذیه ایبه در ویدئو ، من او داشت مورد بحث قرار گرفت چگونه rجستجوگران او داشت پیدا شد کاهش علائم سرماخوردگی که در دو هفته و که در چهار چند هفته بعد از ماراتن آنجا دوز از یکی قاشق مخمر‘s ارزش بتاگلوکان در روز و هم که در دو قاشق غذاخوریارزشبه باشه، درس ها او تازه یک ماراتن دویده بود، اگر چه… اما ، صبر کن. توجه داشته باشیده کجا را بخوانید تنها اثر به نظر می رسید بعد از تمرین شدید ظاهر می شود؟ همان جایی است که به نظر می رسد بتاگلوکان می درخشد: مقابله با تعرفه ها که فعالیت بدنی بیش از حد می تواند عملکرد ایمنی ما باشد.

در یک ورزشکار ، این می تواند باشد تو زیرا برخی گم شده اند آموزش یا روزهای آموزشی ، اما برای سربازان یا آتش نشانان ، مثلا، حفظ سلامت فردحتی در شرایط استرس شدید جسمیممکن است لازم باشد آره، بut که با اثرات آن مقابله می کند از نظر جسمی فشاربه Wکلاه در مورد از نظر ذهنی فشار؟

حوادث ناخوشایند زندگی ممکن است رخ دهد ضعیف شدن دفاع رطوبت غشای ما ، مانند آن استرس روانی [has] بوده است نشان داده شده احتمال سرماخوردگی را افزایش دهید و افزایش فواصل عفونت های دستگاه تنفسی (URTI). ” بنابراین ما داریم صحبت می کنیم افراد استرس زا تب و لرز بیشتری نسبت به افراد با استرس پایین دارد. بتا گلوکان است پشتیبانی به هر طریقی؟ در واقع ، در یک مطالعه بر روی زنان سالم زیر سطوح متوسط ​​استرس روانی ، آن ها بگیر حدود یک قاشق چای خوری مخمر مغذی‘s ارزش بتا گلوکان هر یک روز در 12 هفته آنها 60 بودند درصد کمتر احتمال دارد علائمی مانند گلو درد ، اشیاء را گزارش کندو یا بینی ، یا سرفهبه “این بسیار توصیه شدهs کهمخمر بتا گلوکان توانایی مقابله با اثرات منفی استرس بر سیستم ایمنی بدن را دارد،آnd ، همانطور که در ساعت 5:24 در معدن من مشاهده می کنید ویدیو، این مطالعات بر روی بتا گلوکان تجربه 41 درصد قدرت بزرگ، که یک اقدام چرخشی است قدرت جسمی ، درد روحی و بهزیستی احساسی. بنابراین ، آنها فقط احساس خوبی داشتند، هم.

وقتی ما pهمه تحقیقات با هم ، بتا گلوکان مخمر را انجام می دهند به نظر می رسد داشتن “یک اثر تقویت ایمنی ، حداقل برای کودکان و کسانی که تحت فشار جسمی یا روحی هستند.

راه مهم

  • بتا گلوکان ، فیبر موجود در مخمر تغذیه ای ، می تواند شیوع بیماری های شایع در کودکان خردسال را کاهش دهد.
  • نقص ایمنی A (IgA) برای غشای مرطوب ما و همچنین چشم ها ، بینی و دهان ضروری است.
  • حدود دو قاشق غذاخوری مخمر روزانه می تواند سطح IgA موجود در بزاق را در مدت چهار روز افزایش دهد.
  • مصرف مخمر مخمر می تواند سیستم ایمنی بدن ما را بهبود بخشد ، که می تواند شدت تب را کاهش دهد.
  • دو تا چهار هفته پس از دوره مسابقه دو ماراتن ، محققان کاهش شدید علائم سرماخوردگی را با دوز یک قاشق چایخوری و دو بتاگلوکان در روز مشاهده کردند.
  • به نظر می رسد که بتاگلوکان قادر به تحمل نیروی فیزیکی شدید و استرس روانی است.
  • به طور کلی ، بتا گلوکانهای مخمر بر کودکان و کسانی که دارای اختلالات جسمی یا روانی هستند “اثر محافظتی” دارد.

غذای خوب برای پیشگیری از عفونت های شایع دوران کودکی ویدئویی است که در مورد عملکرد سیستم ایمنی کودک تهیه کرده ام. جی! در باره فواید مخمر تغذیه ای برای سرطان؟

سدیگران شاید هر چند نباید مخمر مغذی بخورید. دیدن:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غذاهایی که می توانند به عملکرد بهتر سیستم ایمنی بدن کمک کنند ، موارد زیر را بررسی کنید:


در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارسال های زنده من را بررسی کنید:دیدگاهتان را بنویسید