هالووین مخصوص سگ (و گربه) استآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – بر اساس اعلام انجمن بازاریابی ملی ، قبل از خرید لباس حیوانات خانگی ، 10 بهترین لباس حیوان خانگی را بررسی کنید.

1. مالنژ
2. هات داگ
3. قهرمان / گربه
4. زنبور نیش می زند
5. روح

6. پوپو
7. قدرت
8. سگ / جادوگر
9. شیطان / دزد دریایی
10. بتمن

منبع: موسسه ملی بازاریابی

Camp Bow Wow ، ارائه دهنده مراقبت روزانه از کودکان با 160 مکان در سراسر آمریکای شمالی ، لیستی از مراقبان را تهیه کرده است که می توانند دوستان خزدار خود را ایمن نگه دارند. وقتی صحبت از ایمنی لباس می شود ، آنها توجه به نکات حیوانات خانگی را مهم می دانند. انجمن حمایت از حیوانات مینه سوتا (AHS) موافق است که والدین حیوانات خانگی باید حیوانات خانگی خود را در این مورد ترک کنند.

پیشنهادات زیر را بررسی کنید:

  • حیوانات خانگی نباید مجبور به پوشیدن این لباس کدو تنبل زیبا (یا هر لباس دیگری) شوند: AHS می گوید: “برای برخی از حیوانات ، پوشیدن لباس چیزی غم انگیز است. فقط اگر حیوان خانگی خود را می پوشید اگر مطمئن هستید که آنها خوب هستند و هنگام پوشیدن لباس های خود استرس ندارند. اگر حیوان خانگی شما ناراضی است ، شما نیز.” به
  • یک ظاهر خوب و خوب انتخاب کنید: Camp Bow Wow گفت: “لباس نباید حرکات ، شنوایی یا بینایی حیوان خانگی شما را محدود کند یا توانایی تنفس ، پارس یا میو را محدود کند. به راحتی جوید.” آنها همچنین گفتند که توجه به دما بسیار مهم است. اگر لباس خیلی سنگین باشد باعث سفت شدن حیوان می شود. AHS گفت: لباس باید از مواد غیر سمی و بدون تکه های جویدنی تهیه شود. آنها همچنین گفتند استفاده از اسباب بازی یا کفش را کاهش دهید.
  • به حیوانات خانگی کمک کنید تا راحتی خود را در لباس خود بیابند: سعی کنید قبل از هالووین بدوید و اجازه دهید حیوانات خانگی لباس ها را بازرسی کنند. AHS می گوید: “حیوان خانگی خود را قبل از روز بزرگ به لباس عادت دهید! وقتی حیوان خانگی شما” ورزشگاه “می پوشد ، غذاها را بیرون بیاورید و آن لباس را با یک تجربه خوب به اشتراک بگذارید.” “اجازه دهید سگ یا گربه شما ابتدا لباس را بو کند و آن را با لباس نوازش کنید تا بوی آنها را بگیرد.”

لباس تنها چیزی نیست که می تواند برای حیوانات خانگی در فصل هالووین خطرناک باشد. Camp Bow Wow گفت: آب نبات باید در مکان هایی نگهداری شود که دسترسی به حیوانات خانگی امکان پذیر نیست – مخصوصا شکلات ، زیرا برای سگ و گربه سمی است.

هنگام قرار دادن تزئینات نیز باید مراقبت کرد. Camp Bow Wow گفت: “یک لامپ واقعی جک-فانوس ، همراه با شمع روشن در داخل ، ممکن است شگفت انگیز به نظر برسد ، اما اگر حیوان خانگی شما یا حتی یک کودک به آن برخورد کند ، خطر آتش سوزی بزرگی است.” “در حالی که کدو تنبل و کدو تنبل غیر سمی در نظر گرفته می شوند ، اگر حیوان دوست دارد آنها را گاز بگیرد می تواند باعث ناراحتی معده شود.”

جی! یک حیوان عصبانی وقتی ترفند یا مدیران زنگ خانه را می زنند یا به در می آیند؟ کمپ Bow Wow و AHS گفتند که نگهداری آنها در یک اتاق جداگانه کار را برای حیوانات خانگی و والدین آسان تر می کند.

AHS گفت: “اگر حیوان خانگی شما از نظر طبیعت خجالتی یا ترسو است ، اکنون زمان آن نیست که سعی کنید آنها را به یک پروانه اجتماعی تبدیل کنید.” “برنامه ریزی کنید تا آنها را در یک اتاق امن و آرام ، تا آنجا که ممکن است از خشونت دور نگه دارید. برای ایجاد سر و صدا ، رادیو ، تلویزیون یا دستگاه نویز سفید پخش کنید.”

بیشتر از NEWS10

  • هالووین مخصوص سگ (و گربه) است
  • پلیس در جستجوی مرد آمریکای شمالی است که از 6 اکتبر مفقود شده است
  • پلیس ماساچوست غربی در جستجوی مرد مفقود شده 73 ساله است
  • مدارس محلی روز “Drive-A-Bus” را برگزار می کنند
  • پلیس: یک کارمند سابق متهم به اختلاس در 84000 دلار شد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید