چگونه می توان یک اتصال دهنده دستور تهیه کرد که استفاده از آن سرگرم کننده است


شما می توانید (سرانجام) دستور العمل خود را برنامه ریزی کنید! در اینجا نحوه تهیه یک چسب حاوی دستور مرتب ، منظم و آسان برای استفاده آورده شده استبه

همه افراد دیگر در آشپزخانه فناوری هستند ، از این برنامه برای کنترل دستور العمل های خود استفاده می کنند و با خوشحالی از صفحه تلفن یا رایانه لوحی طبخ می کنند.

سپس افرادی مثل من هستند که بدون قرار دادن سس سویا روی صفحه کلید از راه دور یا کشیدن تلفن با انگشتان آغشته به نان نمی توانند چیزی درست کنند.

من از استفاده از صفحه نمایش هنگام پخت و پخت و پز خسته شده بودم. اما کتاب دستور العمل مدرسه قدیمی من آشفته بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که برای من خوب کار کند.

دو زندانی ساده همه چیز را تغییر دادند

تهیه دستور غذا در دکمه های مرتب و آسان برای استفاده ، تبدیل به یک بازی تغییر آشپزخانه شده است.

دستور العمل های مورد علاقه ما در نوک انگشتان من است. یکی به سرعت بچرخد ، و من به راحتی می توانم آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. و دیگر هیچ سس سویا روی صفحه کلید من وجود ندارد. آیا سیستم شما نیز به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه انجام صحیح آن آمده است.

پاداش: برای یک شام یک هفته ای + لیست خرید خود در هر زمان برنامه ریزی کنید: برگه برنامه ریزی رایگان غذای من را بگیرید

طرز تهیه چسباننده دستور غذا

  • دستورهای چاپ شده موجود خود را مرور کنیدبه به خود بی رحمانه و وفادار باشید. در قلب شما هرگز آن دستور کیک نارگیلی چهارگانه ای را که از مجله بیرون آورده اید ، درست نمی کنید؟ از عمه خود قدردانی کنید که دستور تهیه سالاد ماکارونی او را پسندیده است اما آن را دوست ندارد؟ آنها را بیرون بیاورید (دستور دست نویس را در جای دیگر ارائه دهید).
  • دستور العمل مورد علاقه خود را آنلاین ارسال کنید. بارها و بارها برای دستور غذا به همان وب سایت می روید؟ پست. (من حتی منتشر می کنم دستور العمل مورد علاقه من از وبلاگ خودم!)
  • موارد دلخواه کتاب آشپزی مورد علاقه را کپی کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب آشپزی خود را کنار بگذارید؟ موارد دلخواه خود را کپی کرده و کتاب را به شخص دیگری منتقل کنید.
  • دستور غذا را در یک دستمال محافظ ساده قرار دهید. آستین های پلاستیکی از پاره شدن و لکه دار شدن دستور العمل ها جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید دستهای کامل مثل این برای دستور العمل های منتشر شده ، و مانند این تقسیم شده است برای کارت دستور غذا
  • با گروه هایی همراه باشید که برای خانواده شما معنی دار هستند. این می تواند به معنی “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” باشد. یا می تواند “جاذبه ها” ، “سوپ” و “غذای اصلی” باشد. شامل دسته ای از “دستور العمل های امتحان کنید” برای کسانی که می خواهید آنها را تهیه کنید. برای پخت ، برگه های من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی” بود.
  • نصب کننده ها را پیدا کنید. من یک چسب 2 اینچی برای پخت و دیگری برای پخت دارم (من از این دکمه ها استفاده می کنم)به ممکن است به یکی بزرگتر نیاز داشته باشید. جایگزین: تعداد زیادی بسته کوچکتر و گروه های خود را حتی بیشتر کاهش دهید ، مانند دکمه های “دستور غذا و کوفته” و “دستور پاستا”.
  • از جداکننده ها و زبانه ها استفاده کنیدبه توزیع کنندگان اندازه استاندارد بسیار نازک بودند و من نمی توانستم برگه ها را به راحتی ببینم. بالاخره متوجه شدم این تقسیم بندی ها گسترده است، و بهتر کار می کند.

چگونه دستورالعمل های اتصال دهنده خود را منظم نگه دارید

مرتب ویرایش کنید. هر چند وقت یکبار ، دستور العمل خود را مرور کنید و دستوراتی را که دیگر از آنها استفاده نمی کنید حذف کنید تا مرتب و منظم بماند. توجه داشته باشید: فقط دستور العمل هایی را که درست می کنید و دوست دارید ، درج کنید.

دستور العمل های جدید اضافه کنیدبه وقتی موارد دلخواه جدید را پیدا کردید ، آنها را به ترکیب اضافه کنید. قانون انگشت شست من: اگر من دستور غذا را حداقل دوبار انجام داده ام و تصمیم گرفته ام که او مراقبت کننده است ، لکه ای روی اتصال دهنده (خواسته!) می بینید.

دستور العمل مواد اتصال دهندهدیدگاهتان را بنویسید